מעבר לאתר המותאם

לקראת פיצוץ? המשותפת קוראת לבטל את המצעד; בחמאס ופתח מאיימים

שלמה ריזל No Comments on לקראת פיצוץ? המשותפת קוראת לבטל את המצעד; בחמאס ופתח מאיימים

המבחן הראשון של ממשלת השמאל: הרשימה המשותפת שהביאה להקמת הממשלה דורשת לבטל את מצעד הדגלים בירושלים. בנוסף פתח וחמאס מאיימים להגיע לעימות ביטחוני

חמאס במפגן ברצועה עם טילים ארוכי טווח צילום: פלאש 90
19:59
18.09.21
צבי טסלר No Comments on מנת ה"בוסטר": יותר משלושה מיליון מחוסנים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר ששר לביטחון פנים הנכנס בר לב אישר עקרונית את מצעד הדגלים בירושלים, למרות שינוי תוואי התהלוכה ולאחר איומי חמאס, סיעת הרשימה המשותפת פנתה היום (שני), לרוה"מ נפתלי בנט ולשר לבטחון פנים עומר בר-לב, בדרישה לביטול מיידי של מצעד הדגלים המתוכנן.

בפנייה נכתב: "בחודש שעבר היינו כולנו עדים לעלייה במתיחות בירושלים שהובילה לשפיכת דמים נוראה ולתבערה איזורית מסוכנת. כעת, ישנו נסיון להצית את התבערה הזו בשנית. אנו מזהירים ומתריעים מראש כי אירוע זה עלול בסבירות גבוהה ביותר להבעיר את השטח מחדש ולהוביל לאלימות ולהסלמה מסוכנות".

בחמאס כבר שלחו הבהרות כי יגיבו בהתקפה כנגד קיום המצעד כפי שהיה בפעם האחרונה, בחמאס מאיימים לקראת מצעד הדגלים שיתקיים מחר בשער שכם: "לא נאמר דבר מלבד שעליכם לקחת בחשבון את הלקח של הסבב האחרון".

גם ברשות הפלסטינית מלבים את האש, "פתח" קוראת לציבור הפלסטיני להגיע מחר לירושלים במטרה להתעמת עם "מצעד הדגלים". הועדה המרכזית של התנועה גם מטילה בהודעה שפורסמה לפני זמן קצר על ממשלת ישראל את האחריות ל"פיצוץ המצב בירושלים".



0 תגובות