מעבר לאתר המותאם  פיקוד העורף: עד יום חמישי לא יתקיימו לימודים בנגב ובמרכז

  קובי פינקלר No Comments on פיקוד העורף: עד יום חמישי לא יתקיימו לימודים בנגב ובמרכז

  פיקוד העורף מעדכן הערב כי הלימודים לא יתקיימו ברוב אזורי הארץ לאור המצב הביטחוני | כל הפרטים

  צילום: פלאש 90
  16:55
  18.06.21
  איתי גדסי No Comments on בנט מבטיח: "יש לי מחויבות אישית לדאוג לכלל אזרחי ישראל"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע המבצע הנמשך כל העת בעזה, מפיקוד העורף נמסר הערב (שני) כי בהתאם להנחיות לא יתקיימו לימודים באזורי הסיכון ברחבי הארץ.

  הלימודים במערכת החינוך:  מערכת החינוך פועלת כפוף להנחיות פיקוד העורף. בהתאם לזאת ונכון לעת זו לא יתקיימו לימודים עד ליום חמישי (ה- 20.5.2021) ביישובי: עוטף עזה, מערב לכיש, לכיש, מערב הנגב, מרכז הנגב, דרום השפלה, שפלה, דן, שרון וירקון. ביתר אזורי הארץ בהם מתקיימת שגרת לימודים, כפוף להנחיות פיקוד העורף, הלימודים יתחדשו ביום רביעי הקרוב, ה- 19.6.2021.

  הלימודים בחינוך המיוחד: הלימודים באזורים שהוגבלו על ידי פיקוד העורף בחינוך המיוחד לא יתקיימו מחר (שלישי).

  אשר ללימודים במוסדות החינוך המיוחד ובכלל זה ההסעות ביישובי: מערב לכיש, לכיש, מערב הנגב, מרכז הנגב, דרום השפלה, שפלה, דן, שרון וירקון – הלימודים בהם יתחדשו רק לאחר הערכת מצב שתתקיים מחר (שלישי) וכפוף להודעה שתתפרסם בעניין.

  הלימודים בחברה הערבית: הלימודים מתחדשים החל ממחר (שלישי). ההנחיה הזו מתייחסת ליישובים בהם מתקיימים לימודים כשגרה על פי הנחיות פיקוד העורף.

  בחינת הבגרות במתמטיקה: בהתאם להודעת משרד החינוך, בשל המצב הביטחוני נקבע מועד הבחנות חדש ונוסף. הוא ייערך בתאריך ה- 9.6.2021. בתי ספר המצויים ביישובים שמקיימים שגרת למידה בהתאם להנחיות פיקוד העורף, יוכלו להבחן בתאריך המקורי בימים רביעי וחמישי ה- 19.5.2021 וה- 20.5.20221. בעניין זה עוד יצויין, כי בהתאם להנחיית פיקוד העורף ביישובי השפלה, דן, ירקון ושרון, ניתן לקיים את הבגרויות אך רק במקומות בה יש מרחב מוגן תקני.

  לבדיקת הנחיות פיקוד העורף הנוגעות לפעילות חינוכית ביישובים – https://www.oref.org.il/12417-he/Pakar.aspx

  השירות הפסיכולוגי ייעוצי ממשיך לאתר תלמידים עם מצוקות וחרדות ולתת להם מענים טיפוליים.

  חדרי המצב של משרד החינוך ממשיכים לפעול לאורך כל היממה, ולקיים הערכות מצב שוטפות. הם עומדים בקשר עם כל גופי הביטחון הלאומיים. כמו-כן, המשרד ממשיך להפעיל את "קו הסיוע הרגשי" לטובת תלמידים, עובדי הוראה והורים. מספרו: 6552, *שלוחה 5. הקו פועל מדי יום בין השעות 6:00 – 20:00, ובימי שישי בין השעות 14:00-6:00.  0 תגובות