מעבר לאתר המותאם  בהערכת מצב עם ראה"מ ושר הביטחון הוחלט: "להגביר את התקיפות"

  איתי גדסי No Comments on בהערכת מצב עם ראה"מ ושר הביטחון הוחלט: "להגביר את התקיפות"

  ראש הממשלה נתניהו עדכן לאחר הערכת מצב בפיקוד דרום כי מבצע שומר החומות עוד יימשך, "יש לנו עוד דרך מסוימת לעשות, נעשה אותה יחד באחריות, תוך גיבוי מלא לתקיפות שצה"ל תוקף ויתקוף"

  13:47
  22.06.21
  ישראל רובין No Comments on בני משפחתו של הנרצח בפרעות: עבר חודש וטרם נתפסו המחבלים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו ירד היום (שלישי) לפיקוד דרום בעיצומו של מבצע "שומר החומות" ברצועה בעוד צה"ל ממשיך בגל התקיפות הנרחב ברצועה, וקיים הערכת מצב יחד עם שר הביטחון, הרמטכ"ל ראש המל"ל ומפקדי פיקוד דרום. בסיכומה של הערכת מצב הוחלט "להגביר עוד יותר גם את עוצמת התקיפות וגם את קצב התקיפות".

  ראש הממשלה אמר בסיום הערכת מצב, "סיימתי עכשיו בפיקוד הדרום הערכת מצב עם שר הביטחון, הרמטכ"ל ואלוף פיקוד דרום. אנחנו בעיצומה של מערכה. מאז אתמול צה"ל תוקף מאות תקיפות את החמאס והג'יהאד האסלאמי בעזה". ראש הממשלה הוסיף, "סיכלנו מפקדים, פגענו בהרבה מאוד מטרות איכותיות שלהם. הסיכום של הישיבה הוא להגביר עוד יותר גם את עוצמת התקיפות וגם את קצב התקיפות".

  נתניהו הבהיר כי "החמאס יקבל כאן מכות שהוא לא ציפה להן. אני יודע שהדבר הזה כרוך גם בסבלנות ובהקרבה מסוימת מצדכם, אזרחי ישראל". ראה"מ התייחס לאבידות הקשות, "לצערי נהרגו לנו שני אזרחים. אני מבקש מכולכם להישמע להוראות, לשמור בקפדנות על הנחיות פיקוד העורף, זה מציל חיים".

  נתניהו הבהיר כי המבצע יימשך, "יש לנו עוד דרך מסוימת לעשות, נעשה אותה יחד באחריות, תוך גיבוי מלא לתקיפות שצה"ל תוקף ויתקוף".

  ראש הממשלה פנה לערביי ישראל ואמר, "אני רוצה לומר גם מילה לגבי ערביי ישראל, הייתה כאן התפרעות פרועה אתמול שאנחנו לא יכולים לקבל אותה מצד צעירים חמומי מוח. ההנחייה שלנו לעשות הכל כדי לשמור על החוק והסדר. אני מצפה מכל מנהיגי הציבור, ובראש ובראשונה ממנהיגי הציבור הערבי, להתייצב כאן, לגנות את ההתפרעות הזאת ולעשות הכל כדי להחזיר את השקט".

  ביום דבריו אמר נתניהו, "אנחנו נתנו הנחיות לתגבר את כוחות המשטרה בעוד גדודים של מג"ב, אנחנו נתגבר אותם ככל שצריך כדי לשמור על החוק והסדר במדינת ישראל, וגם כאן צריך את שיתוף הפעולה שלכם, של כל אזרחי ישראל".  0 תגובות