מעבר לאתר המותאם  "חוסר אחריות": ימינה והציונות הדתית במתקפות הדדיות

  איתי גדסי 1 Comment on "חוסר אחריות": ימינה והציונות הדתית במתקפות הדדיות

  על רקע התחממות המגעים להקמת ממשלת בנט- לפיד, הציונות הדתית וימינה במתקפות הדדיות: "סמוטריץ' ילד משולח רסן וחסר אחריות, שבמו ידיו סיכל לנתניהו את הקמת הממשלה"; "בנט באובדן עשתונות ערכי"

  צילום: Yonatan Sindel/Flash90
  19:37
  23.06.21
  אבי רבינא No Comments on סער הקים את הוועדה לאיזון בין הרשויות: "משימה מאוד מאתגרת"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  על רקע הביקורת על כוונתם להקים ממשלה עם לפיד והשמאל, גורמים בימינה תקפו את יו"ר הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ': "מדובר בילד משולח רסן וחסר אחריות, שבמו ידיו סיכל לנתניהו את הקמת הממשלה. עכשיו הוא מנסה להפיל את זה על בנט כדי שבימין ישכחו לו את זה".

  בציונות הדתית הגיבו למתקפה ומסרו כי "נפתלי באובדן עשתונות ערכי. בנט מדבר על ילדים משולחים רסן בשעה שהוא איבד כבר מזמן כל רסן. הוא יצא להרפתקאה פזיזה וחסרת אחריות, התרסק מתחת לאחוז החסימה והביא את מדינת ישראל לשנתיים של חוסר הכרעה. במקום להתאזר בקצת סבלנות וענווה הוא ממשיך לא לעצור בעצור ודוהר לממשלת שמאל קיצונית עם תומכי טרור רק כדי להגשים חלום אישי ולהיות ראש ממשלה".

  "ולכם החברים בימינה, כולכם שמעתם בבתי הכנסת בשבת עד כמה הציבור סולד ממעשיו של בנט. זה הזמן שלכם להבהיר לו את הקווים האדומים שלכם. המשך ההליכה אחריו לא מוסיפה לכם כבוד", הוסיפו במפלגתו של סמוטריץ'.  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   סמוטריץ צודק במאה אחוז בכל מילה שאמר. רק חבל שלא הצטרף לנתניהו סוף מעשה במחשבה תחילה.