מעבר לאתר המותאם  הרמטכ"ל: "גם ברגעים אלה צה"ל מרכז מאמץ ללכוד את המפגעים"

  קובי פינקלר No Comments on הרמטכ"ל: "גם ברגעים אלה צה"ל מרכז מאמץ ללכוד את המפגעים"

  הרמטכ"ל נשא דברים הערב בטקס מצטיינים של מערך המילואים, ושלח תנחומים למשפחות הרוגי אסון מירון ואיחולי החלמה ל-3 החיילים שנפצעו אמש בפיגוע והבהיר, "לא נאפשר פגיעה באזרחים וערעור של היציבות הביטחונית"

  הרמטכ"ל בזירת הפיגוע צילום: פלאש 90
  0:30
  13.05.21
  איתי גדסי No Comments on ראה"מ על אירועי האלימות: "מה שקורה בימים האחרונים בערים הוא בלתי נסבל"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יממה לאחר הפיגוע הקשה בצומת תפוח בו נפצע חייל באורח אנוש, חייל נוף באורח קשה והשלישי קל. הרמטכ"ל, אביב כוכבי, נשא היום (שני) דברים בטקס הוקרה למצטייני מערך המילואים בצה"ל ואמר: "הטקס חגיגי, אבל הימים הם ימי צער וכאב. אני מבקש לשלוח בשם צה"ל את תנחומי לכל אותן משפחות ההרוגים באסון בהר מירון, ולאחל החלמה ליהודה, לעמיחי ולבניה- הנערים שנפצעו אתמול בפיגוע הירי בצומת תפוח".

  הרמטכ"ל עדכן על המרדף אחרי המחבל, "גם ברגעים אלו צה"ל מרכז כל מאמץ על מנת ללכוד את המפגעים ולשמור על ביטחון התושבים. לא נאפשר פגיעה באזרחים וערעור של היציבות הביטחונית".

  הרמטכ"ל התייחס בדבריו לפרוסמים על צמצום במערך המילואים ואמר, "לאחרונה פורסמה כוונה לכאורה לצמצם משמעותית את כוח המילואים. זוהי קביעה חסרת שחר. יחידות המילואים היו ונותרו כוח עתיר ניסיון שמקומו בשדה הקרב חיוני ונחוץ, ולכן נאמן ונטפח אותו. איכות ומוכנות המילואים הם יעד".  0 תגובות