יד שרה תנגיש את הבדיקות המהירות לקורונה

  אליהו גרין No Comments on יד שרה תנגיש את הבדיקות המהירות לקורונה

  בחדר המיון של יד שרה בירושלים, יבצעו החל מהיום בדיקות קורונה מהירות מסובסדות, לטובת משתמשי התו הירוק.

  צילום: באדיבות BIONOTE
  9:43
  21.02.24
  אתר קול חי No Comments on ‏שעות דרמטיות: בוסו יפרוש מהמירוץ בבני ברק?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בעקבות הפרסומים, לפיהם בכוונת משרד הבריאות לחייב תשלום על ביצוע בדיקות לקורונה, בחדר המיון של יד שרה בירושלים, יבצעו החל מהיום בדיקות קורונה מהירות מסובסדות, לטובת משתמשי התו הירוק.

  בדיקת אנטיגן NowCheck, אושרה על ידי משרד הבריאות וה-FDA, ומאפשרת קבלת תשובה מהירה עד 15 דקות ומוצעת כעת במחיר מסובסד של 50 שקלים בלבד.

  על מנת לאפשר לעבור את הבדיקה ביעילות, ולהבטיח רמת אמינות ובטיחות גבוהות במיוחד, רכשו ביד שרה את הבדיקות המתקדמות של התאגיד הבינלאומי BIONOTE, שמציג רמת דיוק של 97.3%.

  הבדיקה מתבצעת באמצעות מטוש, בדומה לבדיקות שמבוצעות בקופות החולים, אולם התוצאות מתקבלות במקום – בתוך דקות ספורות. הנבדקים יקבלו את האישור על קבלת התוצאה השלילית, ובמקרה שהבדיקה חיובית, הנבדק יופנה לבצע בדיקת PCR.

  מנכ"ל יד שרה משה כהן: "אחרי שנה של סיוע לחולי הקורונה והפוסט קורונה, אנו מברכים על החזרה המדורגת לשגרה. דווקא עכשיו, כשהתחלואה בירידה, חשוב לאפשר לילדים ולמבוגרים שטרם התחסנו, לקיים שגרה בריאה ולהמנע מתחלואה מיותרת. במיון ערב יד שרה שפועל במרכז פרנקל לרפואה דחופה, אנו מבצעים בשגרה מגוון גדול של בדיקות מעבדה מתקדמות ביותר, שמסייעות למונע הגעה מיותרת לבתי החולים ומאפשרות להחלים בבית ולשמור על שגרה בריאה ובטוחה".

  ביד שרה ערוכים לאפשר גם בדיקות מרוכזות בכניסה לאולמות ואירועים לפי דרישה, ולהרחיב את מערך בדיקות הקורונה לסניפי יד שרה נוספים בארץ.

  שעות פעילות המיון בבית יד שרה בירושלים: בימים א-ה 19:00-23:00 מוצאי שבת וחג – החל משעה אחרי צאת השבת/החג ועד 23:30.



  0 תגובות