מעבר לאתר המותאם  שר הבריאות חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם איחוד האמירויות

  איתי גדסי No Comments on שר הבריאות חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם איחוד האמירויות

  שר הבריאות אדלשטיין אמר לאחר החתימה: ""סכם ההבנות עם איחוד האמירויות יביא לחיזוק מערכת הבריאות של ישראל. זהו אחד משיתופי הפעולה החשובים"

  11:15
  16.05.21
  קובי פינקלר No Comments on שב"כ מסייע למשטרה בביצוע מעצרים של מפירי סדר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הסכם אברהם. שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין חתם לפני שעה קלה על הסכם לשיתוף פעולה בנושא בריאות בין ישראל לאיחוד האמירויות. מצד איחוד האמירויות חתם ראש רשות הבריאות מר יוסוף מוחמד אלסרקל, בנוכחות שר הבריאות האמירתי עבדול רחמן בן מוחמד אל עוויס.

  עיקרי ההסכם קובעים כי הצדדים יקדמו שיתוף פעולה בנושאי בריאות, כולל מאבק משותף במגפות עולמיות, אבטחת סייבר והגנת נתונים, חינוך רפואי, בריאות דיגיטלית, בינה מלאכותית, חדשנות, שילוב טכנולוגיה, ורפואה מותאמת אישית, בריאות הציבור.

  בנוסף, בין המדינות יתקיימו חילופי ביקורי מומחים, יקיימו פרויקטים כלכליים ובריאותיים רחבי היקף. כמו כן, הצדדים יעודדו פיתוח קשרים ישירים בין מוסדות בריאות ורפואה.
  ההסכם הוא פרי עבודה משותפת של משרד הבריאות ומשרד החוץ.

  בטקס נכחו מנהל המחלקה ליחסים בינלאומיים במשרד הבריאות ד"ר אשי שלמון, הממונה בשגרירות ישראל באבו דאבי השגריר איתן נאה, ושליח שר החוץ השגריר צבי חפץ.

  שר הבריאות אדלשטיין אמר לאחר החתימה: "הסכם ההבנות עם איחוד האמירויות יביא לחיזוק מערכת הבריאות של ישראל. יש לנו מה לתרום וגם מה לקבל. זהו אחד משיתופי הפעולה החשובים. בשנים הקרובות השת"פ ייתן את פירותיו לאזרחי ישראל באופן המיטבי ביותר. אני מודה לעובדי משרד הבריאות ומשרד החוץ על עבודתם המאומצת שסייעה בגיבוש ההסכם".  0 תגובות