מעבר לאתר המותאם  בן גביר סירב להשתתף בהצבעה על תקנות הקורונה: "אני לא חותמת גומי"

  ישראל רובין No Comments on בן גביר סירב להשתתף בהצבעה על תקנות הקורונה: "אני לא חותמת גומי"

  ח"כ איתמר בן גביר יצא מהמליאה במהלך ההצבעה על תקנות הקורונה, בן גביר הסביר את סירובו הנחרץ, "אני לא חותמת גומי ולא אצביע לפני שאקרא ואעמוד על כך שלא מגבילים אזרחים לשווא"

  צילום: פלאש 90
  4:30
  12.05.21
  איתי גדסי No Comments on ראה"מ בלוד: "התפתחה כאן חזית שנייה – זאת אנרכיה שלא נשלים איתה""

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר סרב היום (רביעי) להשתתף היום בהצבעה על "תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה והסביר כי "להבא הממשלה חייבת להעביר את החומרים לפני ההצבעה". בן גביר הבהיר, "אני לא חותמת גומי ולא אצביע לפני שאקרא ואעמוד על כך שלא מגבילים אזרחים לשווא".

  ח"כ בן גביר יצא מהמליאה בעת ההצבעה על התקנות, לא לפני שעסק בנאומו בפגיעה במעמד העצמאים, "אני מדבר בראש ובראשונה על מגזר העצמאים. מאות אלפי בעלי עסקים קטנים ובינוניים. מסעדות נסגרו, משרדי עורכי דין שפשטו רגל. כולם ספגו מכה קשה. השאלה האם אנו עושים כל מה שאנחנו יכולים כדי לטפל במגזרים הללו, לסייע ולפעול למען אותם בעלי משפחות שיש להם ילדים, בשביל חוסנה של החברה בישראל".

  בסיום נאומו ביקש ח"כ בן גביר מכל מקבלי ההחלטות הנוגעים בדבר כי "לפני שחושבים על איסורים, לפני שחושבים על תקנות, על הגבלות, לזכור את הצד השני, את בעלי המשפחות שרוצים לחזור לשגרה".  0 תגובות