מעבר לאתר המותאם  ח"כ אבוטבול על הפסקת הפעילות בשבת בישראייר: "צעד אמיץ וחיובי"

  איתי גדסי No Comments on ח"כ אבוטבול על הפסקת הפעילות בשבת בישראייר: "צעד אמיץ וחיובי"

  יו"ר שדולת השבת בכנסת ח"כ משה אבוטבול בירך עך החלטת אנשי העסקים רמי לוי ושלום חיים בעלי "ישראייר" להפסיק את פעילות הטיסות בשבת. צעד דומה נקט ר' אלי רוזנברג לאחר שרכש את אל-על וחברת הבת סאן דור

  ישראייר צילום: פלאש 90
  14:23
  13.05.21
  קובי פינקלר No Comments on תקיפות מדוייקות: צה"ל מחסל חוליות נ"ט במרחב העזתי

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח״כ משה אבוטבול (ש"ס) יו"ר השדולה למען שמירת השבת במליאת הכנסת, בירך על החלטת חברת התעופה "ישראייר" שנרכשה ע"י אנשי העסקים רמי לוי ושלום חיים להפסיק לטוס בשבת קודש, "זהו צעד אמיץ וחיובי שנעשה ארבעה חודשים לאחר שהושלמה העסקה. מרגש היה לשמוע את הצהרתו של מר שלום חיים באני מאמין האישי שלי: "אני יהודי דתי שומר שבת וכל העסקים שלי סגורים בשבת וזאת לא גחמה פרטית שלי זה הדנ״א של היהדות".

  ח"כ אבוטבול הוסיף, "החלטה זו מצטרפת גם לחברת סאן דור חברת הבת של אלעל (שגם היא עצרה את פעילות הטיסות שלה בשבת) ועם העברת השליטה לידי ר׳ אלי רוזנברג הי"ו החברה לקחה את המדיניות צעד קדימה ועצרה את הטיסות בשבת גם בסאן דור".

  אבוטבול בירך על המהפכה בשמירת השבת בארץ הקודש בחברות התעופה, "ללא ספק משב רוח מרענן לכבוד שבת קודש שהיא מקור הברכה והפרנסה ואני כיו"ר השדולה למען שמירת השבת מברך אתכם ומזכיר לטובה את ראש הממשלה דאז המנוח מר מנחם בגין שהחל בצעד האמיץ של סגירת אל על בשבתות לפני כ-30 שנה, והזכיר שגם בעיר סלוניקי סגרו את הנמל שם בגלל שרצו לכבד את היהודים העובדים שם".

     0 תגובות