מעבר לאתר המותאם

נציגי גוש רל"ב בוועדה המסדרת יפגשו להתייעצות

איתי גדסי No Comments on נציגי גוש רל"ב בוועדה המסדרת יפגשו להתייעצות

חברי הוועדה המסדרת של הכנסת מגוש מתנגדי נתניהו יקיימו התייעצות כיצד לכפות על יו"ר הוועדה ח"כ זוהר לכנס את הוועדה ולהצביע על הקמת ועדות ובחירות לנשיאות הכנסת

צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90
1:30
14.05.21
קובי פינקלר No Comments on תקיפה עוצמתית ברצועה; תושבי העוטף מתבקשים להישאר במרחב המוגן | מתעדכן

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חברי הוועדה המסדרת של הכנסת מגוש מתנגדי נתניהו ייפגשו היום (שלישי) ויקיימו התייעצות כיצד לכפות על יו"ר הוועדה ח"כ זוהר לכנס את הוועדה ולהצביע על הקמת ועדות ובחירות לנשיאות הכנסת.

אתמול, לאחר ההפסד בהצבעה במליאת הכנסת על הרכב הוועדה, הודיע ח"כ זוהר על הקפאת פעילות הוועדה. בשלב זה נראה כי גם היום הוועדה המסדרת לא תתכנס. בסביבת ח"כ זוהר אומרים שעד שלא יגיעו איתם להסכמות, הוועדה גם לא תכונס.

יו"ר יהדות התורה, משה גפני, התייחס היום לתוצאות ההצבעה: "היה ברור מראש, שלגבי ההרכב של הוועדה המסדרת – מי שיקבל יותר יהיה הגוש שהולך נגד נתניהו. אם היו מעדכנים את מנסור עבאס, כמו שנהגנו הרבה שנים, התוצאה הייתה שונה. זאת הייתה תקלה, לא מפלה" .

על התכנסות הוועדה המסדרת ופיזורה בלי הסכמות, אמר גפני כי "לא מתקבל על הדעת שהכנסת משותקת. זה נורא, זה שערורייתי. התקשרתי היום לנסות להגיע להסכמה".

בתוך כך, יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' נועד בשעה זו עם ראש הממשלה נתניהו בבלפור להמשך דיון על הקמת ממשלת ימין.0 תגובות