יו"ר ש"ס בריאיון: "אם תוקם ממשלת לפיד- בנט נשב באופוזיציה"

  אסתי פלד No Comments on יו"ר ש"ס בריאיון: "אם תוקם ממשלת לפיד- בנט נשב באופוזיציה"

  יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מגיב לראשונה לתבוסת הימין בהצבעה על הוועדה המסדרת ומבהיר כי מפלגתו תלך יחד עם גוש הימין לאופוזיציה. דרעי שב וקרא לכל ראשי הסיעות לתמוך בהצעתו לבחירות ישירות

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי מגיב לראשונה להצבעה הדרמטית בה גוש הימין נחל תבוסה לגוש השמאל ואמר ב"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן כי "אם תוקם ממשלת לפיד-בנט-ליברמן נשב באופוזיציה. כרגע עדיין הכל פתוח" מבהיר דרעי.

  יו"ר ש"ס שב וקרא לתמוך בהכרעת הבחירות בבחירות ישירות, "אני קורא שוב לכל ראשי הסיעות לתמוך בהצעה שלי לצאת לבחירות בהצבעה ישירה רק על ראשות הממשלה".

  על האופציות הפוליטיות של המפלגות החרדיות השיב דרעי, "בוא נחשוב מה האופציות. ללכת עם לפיד? עם ליברמן? הרי לממשלה כזו יצטרכו גם את הציונות הדתית וגם את מרצ, זו לא ממשלה שאנחנו יכולים להיות בה. מה לנו וללפיד?" תמה דרעי.

  דרעי רמז שיש לו תמיכה לחוק גם מסיעות שאינם מגוש הימין, "תאמין לי שאם אני מציע הצעת חוק לבחירות ישירות אני לא עושה את זה סתם רק כדי שיהיה פה ראש ממשלה בלי כנסת. יש כמה סיעות שתומכות בזה, ולא רק בגוש שלנו".

  על ההילולא המתקרבת לרשב"י אמר דרעי, "השנה נציין את ההילולה של רשב"י בסימן הודייה לקב"ה שיצאנו מהקורונה. בכל העולם סגרים ואצלנו נחזור מיד אחרי ל"ג בעומר לחתונות ולשמחות".  0 תגובות