16 ימים לסוף המנדט: סמוטריץ' מחריף את הטון נגד רע"מ

  איתי גדסי No Comments on 16 ימים לסוף המנדט: סמוטריץ' מחריף את הטון נגד רע"מ

  יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' מחריף את ההתנגדות לישיבה בממשלה בתמיכה של רע"מ: "גם בחירות חמישיות עדיפות בהרבה על ההתאבדות הזו"

  בצלאל סמוטריץ' צילום: Noam Rivkin Fenton/Flash90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  המגעים להרכבת הממשלה: 16 ימים נותרו לראש הממשלה להצליח במשימת הרכבת הממשלה, שנראית לפי שעה בלתי ניתנת לביצוע.

  יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' מחריף את ההתנגדות לישיבה בממשלה בתמיכה של רע"מ. אתמול (מוצ"ש) פרסם סמוטריץ' סרטון שמסביר את התנגדותו למהלך ואת הסכנה שיש בו, לדבריו. הבוקר כתב סמוטריץ' בתגובה לאחד משדרני ערוץ 20 שעודד להקים ממשלה עם רע"מ, כי "האלטרנטיבה היא ממשלת ימין על מלא. רק שבמקום להתאמץ עליה אתם רצים לזרועותיהם של תומכי טרור". סמוטריץ' קבע כי "גם בחירות חמישיות עדיפות בהרבה על ההתאבדות הזו. ואתה יודע מה, גם יצור כלאיים שלהערכתי לא יקום ואם כן אז יחזיק מעמד חודשים ספורים ויתרסק והימין יחזור כמו גדול עדיף על הרס הימין והציונות".

  במקביל, בליכוד מנסים להפעיל לחץ גם על גדעון סער שמצידו לא מגיב לקריאות של נתניהו לחזור לליכוד.

  יושב ראש סיעת ש"ס בכנסת מיכאל מלכיאלי שלל בראיון במהדורת הבוקר את האפשרות להצטרף לממשלה של לפיד ובנט אם נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה.

  ובגוש השני – נפגשו אמש יושב ראש יש עתיד יאיר לפיד ויושב ראש כחול לבן בני גנץ. היום צפוי לפיד להציג את הממשלה שירכיב אם יינתן לו המנדט, זאת על מנת שהנשיא יעביר לו את המנדט להרכבת הממשלה במידה וראש הממשלה נתניהו – לא יצליח במשימה.  0 תגובות