מעבר לאתר המותאם  שקד: "בכל הסכם קואליציוני – נדאג להתיישבות הצעירה"

  אריאל שרפר No Comments on שקד: "בכל הסכם קואליציוני – נדאג להתיישבות הצעירה"

  בכירת מפלגת ימינה ח"כ איילת שקד, במפגש עם פורום ההתיישבות הצעירה: "ימינה מתחייבת כי בכל הסכם קואליציוני, נושא הסדרת ההתיישבות הצעירה יעמוד בראש סדר העדיפויות"

  View of the Jewish settlement of Efrat, in Gush Etzion, West Bank, on January 6, 2020. Photo by Hadas Parush//Flash90 *** Local Caption *** גוש עציון אפרת התנחלות יישוב יהודי בתים שכונות צילום: הדס פרוש // Flash90
  22:12
  19.06.21
  צבי טסלר No Comments on הקורונה חוזרת? עשרות מאומתים בצפון

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הלחץ על הח"כים וראשי המפלגות נמשך: ראשי פורום הסדרת ההתיישבות הצעירה מקיימים בימים אלו סדרת פגישות עם בכירי המפלגות השונות, במטרה לפרוע את ההתחייבויות שניתנו להם בעת מערכת הבחירות ולהביא להתחייבויות קונקרטיות של הפוליטיקאים, להסדרת ההתיישבות הצעירה בכל ממשלה שתקום בישראל.

  היום נפגשו ראשי הפורום עם ח"כ מתן כהנא, ח"כ עידית סילמן, ח"כ איילת שקד ובהמשך היום ייפגשו עם ח"כ מיכאל מלכיאלי ועם ח"כ ניר אורבך. בימים האחרונים קיימו ראשי הפורום פגישה גם עם בכיר מפלגת תקווה חדשה, ח"כ זאב אלקין.

  במהלך הפגישה עם ח"כ איילת שקד, התחייבה שקד כי בכל הסכם קואליציוני, נושא הסדרת ההתיישבות הצעירה יעמוד בראש סדר העדיפויות.

  עטרה כהן, מראשי פורום הסדרת ההתיישבות הצעירה בירכה על ההצהרה של מפלגת ימינה וקראו לשאר המפלגות הלאומיות להתחייב גם הן כי יעמידו את הנושא ברשימת הדרישות בעת המו"מ הקואליציוני. "זוהי הצהרת כוונות חשובה מאין כמותה, אשר מאותתת לכל הצדדים, כי לא תקום ממשלה בישראל ללא הסדרת ההתיישבות הצעירה. אנו קוראים למלפגות הלאומיות האחרות ללכת בעקבות ימינה ולהבטיח כי יסדירו בהקדם האפשרי את ההתיישבות הצעירה".  0 תגובות