לראשונה: חברת "פייזר" מכרה את החמץ אצל הגר"י זילברשטיין

  איתי גדסי No Comments on לראשונה: חברת "פייזר" מכרה את החמץ אצל הגר"י זילברשטיין

  רבני כללית הגיעו לביתו של הפוסק הגר"י זילברשטיין עם שטרי מכירת החמץ של 80 חברות תרופות, בהן גם החמץ של משרדי פייזר בישראל

  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  *לראשונה: חברת פייזר מכרה את החמץ אצל הרב זילברשטיין*

  *עם יפוי כוח מיוחד מההנהלה העולמית של חברת פייזר וביחד עם עוד עשרות חברות תרופות בינלאומיות, מכרה כללית – ארגון הבריאות הגדול בישראל את החמץ אצל הגר"י זילברשטיין*

  מידי שנה מגיע רבה של 'כללית' הרב מנחם לפקיבקר למעונו של הפוסק הרב יצחק זילברשטיין רבה של שכונת אלחנן, לבצע מכירת חמץ בשליחותן של עשרות חברות תרופות בינלאומיות המחזיקות נציגות בישראל. מתוקף מעמדה של כללית כארגון הבריאות הגדול בישראל ומהארגונים הגדולים בעולם, היא מקיימת קשרים הדוקים עם כל חברות התרופות שפועלות בישראל.

  חברת פייזר והמנכ"ל היהודי שלה מר אלברט בורלא כיכבו השנה בכותרות בישראל בעקבות מליוני החיסונים נגד הקורונה שסיפקו לישראל. לאחרונה, גם נציגי פייזר בישראל הביעו התעניינות במכירת החמץ, אך הם התנו זאת באישור של ההנהלה העולמית.

  הרב מנחם לפקיבקר נענה לאתגר ותרגם את שטר מכירת החמץ לאנגלית כדי שבכירי החברה יבינו על מה הם חותמים. לאחר התרגום, חתמה הנהלת פייזר על יפוי כוח מיוחד לרבה של 'כללית', שייצג אותם בטקס מכירת החמץ.

  ואכן, היום הגיע הרב מנחם לפקיבקר יחד עם הרב נחמיה בלושטיין מנהל מגזר חרדי במחוז דן של כללית לביתו של הפוסק הגר"י זילברשטיין עם שטרי מכירת החמץ של 80 חברות תרופות, בהן גם החמץ של משרדי פייזר בישראל.

  הגר"י זילברשטיין התרגש מהמעשה של חברת פייזר ובירך שבזכות המצווה וקידוש ה' "נזכה לאכול בטהרה מן הפסחים והזבחים".

  לדברי רבה של 'כללית' הרב מנחם לפקיבקר': "כללית מובילה בכל הפרמטרים המקצועיים, גם בתחום השמירה על הכשרות, גם במכירת החמץ אנחנו עומדים בקשר עם כל חברות התרופות שפועלות בישראל וזכינו לייצג עשרות גופי בריאות מהעולם במכירת חמץ אצל הגר"י זילברשטיין".

  הרב אברהם קונסקי מנהל המחלקה החרדית בכללית: "כארגון הבריאות הגדול בישראל, כללית מהווה מודל מקצועי גם עבור חברות בינלאומיות שבוחרות בכללית לייצגן בהליכים הלכתיים. כללית תמשיך להוביל בהתאמת השירותים לציבור החרדי"  0 תגובות