אחוז הצבעה נמוך: 25.4%; "אל תתנו לליברמן לנצח"

  איתי גדסי No Comments on אחוז הצבעה נמוך: 25.4%; "אל תתנו לליברמן לנצח"

  שאננות: אחוז הצבעה נמוך נרשם בקלפיות ברחבי ישראל | השר דרעי: "שונאי הדת מסתובבים באופוריה הם מרגישים שהם מתקרבים לניצחון"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שאננות או שמא סדר יום שונה? עד לשעה 12:00 בצהריים עדכנה וועדת הבחירות כי רק 25.4% אחוזים מכלל תושבי ישראל באו לקלפיות לממש את זכותם הדמוקרטית להצביע.

  שיעור הצבעה הזה נחשב לשיעור הצבעה יחסית נמוך. חברי הכנסת ממריצים את מצביעיהם להצביע ויש מי שמנצלים זאת להסתה פרועה וחסרת מעצורים, כך לדוגמא יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן אמר: "החרדים נוהרים לקלפיות, עכשיו הזמן של החילונים לצאת ולהצביע".

  חברי הכנסת החרדיים קראו למצביעים לצאת ולהצביע: "אל תתנו לליברמן לנצח. הוא מדבר כמו אנטישמי ורק הצבעה למפלגות החרדיות תוכיח לו ולמצביעיו כי היהדות עודנה כאן איתנה וחזקה".

  השר אריה דרעי, יו"ר ש"ס אמר: "אני מדבר עם כל הנציגים שלנו בשטח, הנציגים שלי בתל אביב מספרים לי ששונאי הדת והמסורת מסתובבים באופוריה, הם מרגישים שהם מתקרבים לניצחון. לא ייאמן באיזה שאננות הציבור נמצא. תראו את גדולי ישראל שלנו, זקן הרבנים הגר"ש בעדני הגיע להצביע ומיד אחרי זה התפנה לבית החולים. מגיעים כולם במסירות נפש".  0 תגובות