נתניהו מגיב ללפיד: "אם תכריז על ריצה – אבוא לעימות"

  איתי גדסי No Comments on נתניהו מגיב ללפיד: "אם תכריז על ריצה – אבוא לעימות"

  ראש הממשלה נתניהו מגיב לקריאתו של יו"ר יש עתיד להתייצב לעימות ומציב תנאי: "אם הוא יכריז שהוא מתמודד לראשות הממשלה, אני אבוא לעימות" | נתניהו הכחיש כוונה לפטר את היועמ"ש: "לא אפטר את מנדלבליט"

  בנימין נתניהו צילום: פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (מוצ"ש) לקריאתו של יו"ר יש עתיד להתייצב לעימות תקשורתי והציב לכך תנאי: "אם הוא יכריז שהוא מתמודד לראשות הממשלה, אני אבוא לעימות", אמר נתניהו בריאיון לערוץ 12.

  נתניהו התייחס להרכב הממשלה הבאה: "אם אקבל 61 מנדטים, ואנחנו כפסע משם, אז מצביעי ליכוד מקבלים את בנט כשר מכובד בממשלת ימין. אם לא יהיו לי 61, אז תקבלו את בנט כשר בממשלתו של לפיד".

  ראש הממשלה טען כי יתכן שיהיו פוליטיקאים שיערקו ממפלגות הגוש שנגדו ויצטרפו לממשלתו: "לא פוסל את האפשרות, מכיוון שיש לנו גישושים. אנשים שמתיימרים להיות ימנים יכולים לבוא אלינו. במפלגות קטנות כמו שיש בצד השני, קל להשיג שליש סיעה"

  נתניהו שלל אפשרות שינסה לעצור את המשפט המתנהל כנגדו, במהלכו: "לא עוצרים משפט באמצע, אבל התיקים התפורים האלה מתפוררים לנגד עיניהם של כולם". כמו כן, התייחס לשמועות על כוונתו לפטר את היועץ המשפטי לממשלה: "נעשה רפורמות במערכת המשפט, יש חוסר איזון. לא אפטר את מנדלבליט, אבל אדאג לאיזון אחר בין הרשויות".

  עוד אמר ראש הממשלה בריאיון: "יש לנו משימה להפוך את ישראל לכלכלה שצומחת הכי מהר בעולם ואני מתאים לעשות את זה".

  ביחס לאפשרות של רוטציה על ראשות הממשלה, אמר נתניהו: "הלכנו לבחירות משום שהצבעתי לא לפזר את הכנסת ולתת עוד שבועיים לתקציב, וגנץ הצביע נגד. ממשלת רוטציה זה אסון, גם ממשלת רוטציה של לפיד, בנט, סער וליברמן תהיה אסון".  0 תגובות