מרגי מתריע: "אם נהיה באופוזיציה, ייקח לנו 20 שנה לתקן את הנזקים"

  אסתי פלד No Comments on מרגי מתריע: "אם נהיה באופוזיציה, ייקח לנו 20 שנה לתקן את הנזקים"

  ח"כ יעקב מרגי בריאיון ל"מהדורה המרכזית" מזהיר מפני האדישות ברחוב בחרדי לקראת הבחירות הקרובות, "תעלה לנו ביוקר"

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ יעקב מרגי (שס) התראיין הערב (שלישי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן וסיפר על השיחה גרמה לו להתעורר היום, "איש עסקים שנמצא בעולם התקשר אליי ואמר לי, 'יעקב אתם צריכים להתעורר אתם לא מבינים כמה מבני עמינו מתבוללים והולכים לאיבוד', אמרתי כנראה הייתי צריך את השיחה הזאת כדי להתעורר ולהביא את המסר לציבור".

  בנוסף אמרו לי, "יש לנו 80 מנדטים בסקרים אבל האם יש לנו ערבון שכולם יגיעו לקלפי?".

  מרגי סיפר על ההתעוררות בת"א לעומת האדישות בריכוזים החרדים, "הייתי בסיור מטות בתל אביב וראיתי את אלה לא הולכים להצביע ש"ס וראיתי באיזה דביקות הם פועלים לשם המטרה שלהם. אני רואה בימים האחרונים את האדישות של הציבור והיא יכולה לעלות לנו ביוקר. ייקח לנו 20 שנה לתקן את הנזקים. יש לנו נזקים מלפיד מ2003 שעדיין אנחנו מתקנים אותם".

  מרגי מסביר את הסכנה בהישארות המפלגות החרדיות באופוזיציה על רקע הסתה הקשה והמאבק על זהותה היהודית של המדינה, "חוק הגיוס שכולם חושבים שאנחנו נסתדר אתו, הם יעשו חוק אחר, גם בחוק גיור. מי שחושב ששירותי הדת בישראל הם מובנים מאליהם הוא טועה, הכשרות לא תהיה אותה כשרות הנישואים לא אותם נישואים וגם עולם התורה ישתנה. תלמודי תורה וכוללים יסגרו" מזהיר מרגי.  0 תגובות