יו"ר הציונות הדתית: "הפעם נתניהו יהיה תלוי בנו"

  איתי גדסי No Comments on יו"ר הציונות הדתית: "הפעם נתניהו יהיה תלוי בנו"

  יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' התחייב להקים רק ממשלת ימין לאומית וקרא לבנט וסער, "תפסיקו לחפש הרפתקאות. יש רוב מוצק לימין. שימו בצד משקעים ועלבונות, שאיפות אישיות שעוד לא בא זמנם"

  ח"כ בצלאל סמוטריץ' יו"ר הציונות הדתית צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ בוועידת ההתיישבות של כנס בשבע אמר: ״אני מונח בכיס של ההתיישבות, של הריבונות, של הזהות היהודית. חייבים להוציא 100% הצבעה בימין ובציונות הדתית". דבריו מגיעים לאחר שראש הממשלה אמר בכנס כי אינו מתנגד להצבעה לסמוטריץ' בניגוד לבנט.

  יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ הגיע הערב לכנס ההתיישבות של בשבע ואמר כי התפקיד שלנו בהתיישבות יהיה לוודא שחילוקי הדעות מול ממשל ביידן יהיו בחצי השני של המגרש בשאלה כמה להסדיר וכמה להחיל ריבונות ולא כמה לסגת או לפנות.

  סמוטריץ' הוסיף ואמר כי הגיע הזמן לפרק את המנהל האזרחי ולהכפיף את התושבים למשרדי הממשלה. בלתי אפשרי שהתושבים ימשיכו לקבל שירותים של אזרחים סוג ד׳.

  סמוטריץ׳ הוסיף ואמר כי "את כל הצעדים בהתיישבות, כמו גם חיזוק הזהות היהודית, הוצאת המסתננים ויהודה הגליל והנגב והחזרת הריבונות לנגב והגליל אי אפשר לעשות בלי תיקון שורש המערכת המשפט. את כל הסל הזה של ערכי הציונות הדתית והימין לא עושים בממשלה עם לפיד, מיכאלי והורוביץ" תקף סמוטריץ' את בנט בעקיפין.

  יו"ר הציינות הדתית הוסיף והתחייב פומבית, "אנחנו נלך אך ורק בממשלה של המחנה הלאומי. אני יודע שזה לא יהיה מושלם וגם בממשלה כזאת נצרך להאבק אבל יהיה עם מי לריב. הפעם נתניהו יהיה תלוי בנו וזה יאפשר לנו לעשות דברים שלא עשה בשנות שלטונו עד עכשיו".

  סמוטריץ' דחה את הלעג של השמאל עליו ואמר,  "שמעתי שמדברים עלינו במונחים של מש״קי דת וילדי כאפות ומונחים בכיס. כן. אני מונח בכיס של ההתיישבות, אני מונח בכיס של הריבונות, אני מונח בכיס של הזהות היהודית של מדינת ישראל, אני מונח בכיס של הכורח לתקן את מערכת המשפט ולכן אנחנו נהיה במחנה הלאומי. Read my leaps הציונות הדתית לא תפנה עורף למחנה הלאומי ולא תשב בממשלה עם השמאל".

  יו"ר הציונות הדתית קרא לא להצביע לליכוד, "מה עדיף?  עוד קול לליכוד כדי להכניס את ניסים ואטורי או עדיף עוד קול לציונות הדתית כדי שתהיה ממשלת ימין? האם עדיף עוד קול לבנט כדי להכניס את סטלה ויינשטין או שעדיף עוד קול לציונות הדתית כדי להכניס את אורית סטרוק לכנסת ולהקים ממשלת ימין על מלא".

  יו"ר הציונות הדתית קרא לבנט וסער, "אני חוזר על הקריאה לנפתלי בנט וגדעון סער תפסיקו לחפש הרפתקאות. יש רוב מוצק לימין. שימו בצד משקעים ועלבונות, שאיפות אישיות שעוד לא בא זמנם. תשלבו ידיים ותחברו כוחות ואל תסכלו את רצון העם".

  עוד הוסיף, "אל תקימו ממשלה עם ליברמן ויאיר לפיד לשרים בכירים ובעלי השפעה עצומה שלא מגובה בכח ציבורי אמיתי בחברה הישראלית. בואו לממשלה לאומית".  0 תגובות