מעבר לאתר המותאם

  ביה"ח בילינסון: 3 יולדות שהיו במצב קשה נותקו ממכשירי האקמו

  צבי טסלר No Comments on ביה"ח בילינסון: 3 יולדות שהיו במצב קשה נותקו ממכשירי האקמו

  עקב שיפור במצבן: בביה"ח בילינסון מעדכנים כי בשבוע האחרון נותקו 3 יולדות שהיו במצב קשה ממכשיר האקמו ומכשירי ההנשמה ועברו לאישפוז במחלקות פנימיות | מנהל טיפול נמרץ קורונה בבילינסון: "המשפחות והצוותים שלנו פשוט מאושרים"

  צילום: יוסי אלוני / Flash90
  14:44
  03.12.21
  קובי פינקלר No Comments on מערך ה-F 16 קורקע בעקבות תקלה בגלגל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בבית החולים בילינסון מעדכנים כי לאחר שבועות ארוכים של מאבק על חייהן של 3 יולדות שחלו בקורונה במהלכן הן ילדו, חוברו למכונות אקמו והוגדרו בסכנת חיים ימים רבים, נותקו בשבוע האחרון 3 היולדות ממכשיר האקמו ומכשירי ההנשמה ועברו לאישפוז במחלקות פנימיות ומצבן טוב.

  כאמור מדובר באישה בת 33 מירושלים שהגיעה לבילינסון בשבוע 31 במצב קשה, אישה בת 35 שהועברה מבית החולים לניאדו בשבוע 31, ואישה בת 40 שאושפזה בשבוע 28 להריונה.

  בימים הקרובים היולדות צפויות לעבור מבית חולים לשיקום ולאחריו לחזור הביתה.

  מצב התינוקות: אחד שוחרר והשניים הנוספים עדיין מאושפזים במרכז שניידר לרפואת ילדים.

  ד"ר איליה קגן, מנהל טיפול נמרץ קורונה בבילינסון: "אלו הרגעים המרגשים בהם יש שכר לעמלנו. עשינו לילות כימים בטיפול בנשים אלו. נלחמנו על חייהם ולא עצרנו לרגע. לא נתנו לרגעי הייאוש לנצח. אני מאושר לראות אותן נושמות בכוחות עצמן מחייכות ומתקשרות עם בני זוגן ומתקשרות עם בני המשפחה, הן מקבלות טיפולי פיזיותרפיה ובקרוב ייצאו לשיקום. אחת היולדות כבר ראתה את תינוקה בפגיית שניידר לרפואת ילדים. לאחר תהליך כל כך ממושך הנשים, המשפחות והצוותים שלנו פשוט מאושרים".

  פרופ' ארנון ויזניצר. מנהל בי"ח לנשים בבילינסון: "היה פה מאבק איתנים סביב הצלת החיים של כל אחת מהנשים. היו רגעים לא קלים סביב הטיפול בהם אבל לא איבדנו תקווה. אני שמח שבזכות נחישות ויכולות מקצועיות הצלחנו להגיע לרגע הזה. אני קורא מכאן שוב לכל הנשים בהריון לגשת ולהתחסן, זה חשוב, זה מציל חיים".  0 תגובות