מעבר לאתר המותאם  התירוש המקורי של יקבי כרמל לסעודות השבת והחג

  עפר גדנקן No Comments on התירוש המקורי של יקבי כרמל לסעודות השבת והחג

  תירוש כרמל עשוי מ-100% ענבים מובחרים ללא תוספות מים או סוכר

  14:40
  14.04.21
  אוריאל לנדאו No Comments on האב השכול צעק לנתניהו: "בלי פוליטיקה, תתבייש"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  כבר עשרות שנים שתירוש כרמל, מיץ הענבים הטבעי האהוב בישראל, מהווה חלק בלתי נפרד משולחן השבת והחג. תהליך הייצור המוקפד, הענבים המובחרים והטעם הנוסטלגי, ממשיכים את המסורת עם מיץ ענבים איכותי שעובר מדור לדור.

  את תירוש כרמל כולנו מכירים מסעודות השבת והחג. הוא מלווה אותנו מילדות, וכך גם את הדורות הקודמים שעל שולחנם עמד אותו בקבוק מיתולוגי הנושא תווית של איכות והקפדה. תירוש כרמל מחבר בין דורות, אנשים וטעמים. תהליך הייצור המוקפד, הענבים שנבחרים בתשומת לב והנוסחה המדויקת, הם שהופכים את תירוש כרמל למותג האהוב והמועדף על הצרכנים כבר עשרות שנים.

  החיבור העמוק בין סעודות השבת לתירוש של יקבי כרמל, נובע מהאיכות הבלתי מתפשרת והטעם האהוב שעובר מדור לדור. במשך שנים ארוכות בקבוקי תירוש מעטרים את שולחנות השבת והחג, עד שנדמה כי הם חלק מזיכרונות אווירת שולחן השבת של כל המשפחות בישראל. גם היום, אחרי עשרות שנים שהוא מביא עמו טעם עמוק של מסורת לשבתות ומועדי ישראל, תירוש של יקבי כרמל משרה עונג אמיתי בסעודות המשפחתיות.

  תירוש כרמל המקורי, המיוצר על ידי יקבי כרמל, הינו מיץ ענבים איכותי, טבעי ומרענן המיוצר מ-100% ענבים מכרמים הפזורים ברחבי הארץ. תהליך הפקת המיץ הטבעי נעשה מהפרי עצמו, תוך הקפדה על שימור הטעמים הטבעיים של הענבים, וכך מתקבלת חוויית הטעם הייחודית השמורה לתירוש כרמל. התירוש עצמו הינו 100 אחוז טבעי ללא תוספות מים או סוכר, וכך הוא מבטיח עונג שבת בהידור רב.

  לצד הציוד המתקדם ותהליך הייצור המוקפד מהכרם ועד לבקבוק, הנוסחה הייחודית של תירוש כרמל היא הסוד שמאחורי הטעם המוכר. תירוש כרמל האדום מורכב בעיקר מזני הענבים קריניאן וטמפרניו, ותירוש כרמל הלבן מורכב בעיקר מזני הענבים מוסקט אלכסנדרוני וקולומברד. השילובים המיוחדים, שהורכבו ביקבי כרמל להשגת הטעם המושלם, יוצרים את התענוג שמורגש היטב בכל לגימה.

  כל יינות 'יקבי כרמל' הינם בכשרות בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א.  0 תגובות