הראשון לציון הגאון רבי עמאר: לא לשמוע למסיתים – ללכת להתחסן!

  ארי טננבוים No Comments on הראשון לציון הגאון רבי עמאר: לא לשמוע למסיתים – ללכת להתחסן!

  שעה ארוכה אירח היום הראשון לציון ורבה של ירושלים רבי שלמה משה עמאר את מנכ"ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון, לשיחה על נתוני האפקטיביות של החיסונים, על מאמצי ההסברה, על מבצע החיסונים הנרחב ועל מחקרו של פרופ' רן בליצר מנהל מערך החדשנות בכללית על צמצום התחלואה בזכות החיסונים | כל הפרטים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  את הדברים אמר הראשל"צ ורבה של ירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר שליט"א במהלך פגישה עם מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דודסון ובכירי הקופה שעסקה בדיון על החיסונים ואמצעי ההסברה

  שעה ארוכה אירח היום הראשון לציון ורבה של ירושלים רבי שלמה משה עמאר את מנכ"ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון, לשיחה על נתוני האפקטיביות של החיסונים, על מאמצי ההסברה, על מבצע החיסונים הנרחב ועל מחקרו של פרופ' רן בליצר מנהל מערך החדשנות בכללית על צמצום התחלואה בזכות החיסונים – אשר זכה לחשיפה בינלאומית ומשמש אירגוני רפואה במדינות רבות בהיערכות למבצעי חיסון מקומיים נגד נגיף הקורונה.

  לצד פרופ' אהוד דודסון השתתפו בפגישה גם רב כללית הרב מנחם לפקיבקר, הרב אברהם קונסקי מנהל המגזר החרדי, הרב משה רוזנגרטן מנהל המגזר החרדי במחוז ירושלים, הרב יוסי אוקנין מנהל המגזר החרדי במחוז צפון ומנהל כללית מושלם הרב משה ממן. המשתתפים שיתפו את הראשון לציון בפעילות ההסברה המיוחדת למגזר החרדי ואת המאמצים להגברת ההתחסנות בכלל שכבות הגיל בציבור החרדי.

  מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דודסון סיפר לרב עמאר שעל פי הנתונים העדכניים, 90% מחברי כללית מעל גיל 50 כבר התחסנו, והמגזר החרדי נשמע להוראת הרבנים ונוהר להתחסן. המנכ"ל גם סקר את פעילות מתחמי החיסונים הייעודיים למגזר החרדי ובפרט את המתחם הגדול בירושלים באולמי תמיר.

  במהלך המפגש קרא הראשל"צ הרב עמאר לכל השומעים לו ללכת להתחסן ואמר: "אין לשמוע למסיתים ולא למדיחים. צריך ללכת להתחסן. כל גדולי הדור וגדולי הרופאים אמרו שחייבים להתחסן. אני דיברתי באופן אישי עם רופאים גדולים מאד בין בארץ ובין בחו"ל, ואין על כך מחלוקת שחייבים להתחסן".

  בהמשך התייחס הרב עמאר גם למחקר הכללית על ההשפעה הדרמטית של החיסונים ואמר "כי המחקר שיצר הד רחב בכל העולם גם בעיתונות הרפואית מוכיח בצורה הכי ברורה שצריך להניח את הכל בצד וללכת לקיים את המצוות של להתחסן".

  בסיום הפגישה הודה פרופ' דודסון לגרש"מ עמאר על קיום הפגישה ואמר כי "קריאתו של הראשל"צ להתחסן, היא אמירה חשובה ביותר, במיוחד לאור בקיאותו המופלאה של הרב בעניינים רפואיים".

  הרב אברהם קונסקי מנהל המגזר החרדי בכללית הודה לרב על הביקור ועל דבריו התקיפים בעניין החיסונים וחובת ההקשבה לגדולי ישראל ובהתאם לדברי גדולי הרופאים בעניין החיסונים.  0 תגובות