מעבר לאתר המותאם  סגן השר אורי מקלב דורש פיצוי כספי לרוכשי החופשי חודשי

  איתי גדסי No Comments on סגן השר אורי מקלב דורש פיצוי כספי לרוכשי החופשי חודשי

  סן השר אורי מקלב פנה למ"מ מנכל משרד האוצר ודרש ממנו לאשר פיצוי לרוכשי החופשי חודשי, במכתב כותב מקלב, "עם תחילת שנה"ל רכשו חופשי-חודשי בעלות גבוהה, מבלי לדעת שבהמשך החודשים שלאחרי מועד הרכישה לא תהיה להם אפשרות להגיע למוסדות הלימוד בשל ההחלטה על הסגר"

  סגן השר אורי מקלב צילום: פלאש 90
  15:31
  26.10.21
  אבי יעקב 1 Comment on "בית לשמי"; צפו: למי הקדיש אברהם פריד את הלהיט מהמופע?

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  סגן שר התחבורה, הרשות החרדית והבטיחות בדרכים אורי מקלב דורש לפצות באופן מידי את נוסעי התחבורה הציבורית שרכשו כרטיסי נסיעה חופשיים ולא מומשו במהלך הסגר האחרון, בפנייתו אל מר קובי בליטשטיין מ"מ מנכ"ל משרד האוצר דרש סגן שר התחבורה להקים מנגנון פיצוי הנדרש כפי שהיה קיים בסגר הראשון.

  "עם החלטת ממשלת ישראל על סיומו של "הסגר המהודק" אני רואה חובה לפנות אליך על מנת לדאוג לפיצויים לקהל נוסעי התחבורה הציבורית ובעיקר התלמידים אשר עם תחילת שנה"ל רכשו חופשי-חודשי בעלות גבוהה, מבלי לדעת שבהמשך החודשים שלאחרי מועד הרכישה לא תהיה להם אפשרות להגיע למוסדות הלימוד בהוראת ממשלת ישראל" כתב מקלב בפנייתו.

  "המצב הנוכחי שרבים מהתלמידים רכשו חופשי-חודשי לנסיעה בתחבורה הציבורית, אך בפועל אסרו עליהם את הנסיעה והם אלו שנאלצים לשאת בעלויות הגבוהות אינו סביר, זאת מעבר למצב הכלכלי המורכב המקשה עליהם את ההתנהלות הכלכלית היומיומית. בשל כך יש להקים מנגנון פיצוי הנדרש כפי שהיה קיים בסגר הראשון", מסכם מקלב את פנייתו  0 תגובות