מעבר לאתר המותאם

  אייכלר באיום על אי פתיחת התתי"ם: "נזכור את מי שנכנע לתעמולת איובינו"

  איתי גדסי No Comments on אייכלר באיום על אי פתיחת התתי"ם: "נזכור את מי שנכנע לתעמולת איובינו"

  ח"כ ישראל אייכלר הגיב לדרישת איגוד מנהלי התתי"ם לפתוח את מוסדות החינוך, ותקף את הכוונהבקבינט שלא לאשר את פתיחתם, "לא יעלה על הדעת שבשעה שיש פתרון הגיוני מוסכם, לפתוח את תלמודי התורה למחלימים ומחוסנים, גם אז משאירים אותם סגורים"

  ישראל אייכלר צילום: פלאש 90
  15:00
  01.07.22
  מערכת האתר No Comments on עצה נפלאה להתעלות בתורה | הרב ישראל מאיר לאו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מתווה החזרה למוסדות החינוך החרדי. בתשובה למכתב של איגוד מנהלי הת"תים נגד הכוונה להמשיך לסגור את תלמודי התורה בערים החרדיות אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר: "אם כנים דברי ראש הממשלה כשהתחייב לפתוח את תלמודי התורה למתחסנים ולמחלימים, עליו לקיים את דברתו, בלי תירוצים".

  אייכלר קרא לפתוח את מוסדות החינוך ואמר, "כשמדובר במחלימים ומתחסנים, אין כבר שום עילה להצדיק את ביטול התורה, בחסות בריאות הציבור. לא יעלה על הדעת שבשעה שיש פתרון הגיוני מוסכם, לפתוח את תלמודי התורה למחלימים ומחוסנים, גם אז משאירים אותם סגורים. יש לעשות הכל כדי לפתוח אותם מיד, ללא שהות כלל" דרש אייכלר.

  על רקע הפרסומים כי נתניהו ביקש להשהות את חזרת המוסדות החינוך החרדי מחשש לקמפיין של גנץ כנגדו וכנגד הציבור החרדי אמר אייכלר, "אם ייכנעו הפעם להסתה של אויבי התורה נגד תלמודי התורה, זו תהיה הוכחה לכך שמלכתחילה מטרת סגירת התתי"ם ובתי הכנסת, לא הייתה צורך בריאותי בלית ברירה, אלא ניצול הסכנה".

  אייכלר שיגר איום מרומז לעבר ראש הממשלה ואמר, "אחרי הבחירות נזכור את מי שנכנע לתעמולה של אויבי הציבור החרדי. לא נסלח לכל מי שנותן יד לטבעת החנק שהוטלה על החינוך החרדי ועל תפילת מחוסנים ומחלימים בבתי הכנסת".  0 תגובות