מעבר לאתר המותאם  הפרויקטור החרדי מסביר: מדוע הורו גדו"י לא לשלוח בחורים למלוניות

  אסתי פלד 6 Comment on הפרויקטור החרדי מסביר: מדוע הורו גדו"י לא לשלוח בחורים למלוניות

  פרויקטור הקורונה למגזר החרדי במשרד הביטחון, הרב אליהו ארנד בראיון לקול חי: "מה שקרה זה שהגיעו בחורים מכל מיני ישיבות ומגזרים שונים. מה ששבר את גב הגמל היה אחרי שראו את התמונות שהיו שם עם הפאנל המשותף והערבוביה בין המגזרים והישיבות"

  מלון קורונה צילום: פלאש 90
  23:19
  28.02.21
  שלמה ריזל No Comments on דיווח בסוריה: תקיפה אווירית נגד יעדים איראנים בדמשק

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פרויקטור הקורונה למגזר החרדי במשרד הביטחון, הרב אליהו ארנד מספר על השתלשלות העניינים עם מלוניות הקורונה: "מיד אחרי החגים משרד הבריאות, בהובלת המשנה למנכ"ל פרופ' גרוטו, נתן הנחיות שרק מי שחולה יוצא למלוניות וגם רק מי שיכול להדביק בתוך המשפחה. אחרת לא מוציאים".

  בשיחה עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר אומר ארנד: "זה מה שגרם שהיום אנחנו עם אלפים בודדים של חולים במלוניות. יותר מחצי מהם תלמידי ישיבות שעד סוף השבוע יתפנו. כמובן שעקבות הוראת גדולי ישראל לבחורי הישיבות שלא ללכת למלוניות בעקבות הסכנה הרוחנית הנושא צפוי להשתנות ומנהלי הישיבות יחלו להקצות להם מקום בתוך הישיבות".

  ארנד מרחיב על מה שקרה עם המלוניות לבחורי ישיבות ומה שהוביל להוראת גדולי ישראל: "מה שקרה זה ככה: בהתחלה לא היה כמעט חולים והיתה מלונית אחת והיו בה גם תלמידי ישיבות ואז פנו אלי ראשי ישיבות ופניתי למשרד הביטחון והקצו מלוניות מיוחדות לבחורים ואז הגיעו בחורים מכל מיני ישיבות ומגזרים שונים. מה ששבר את גב הגמל זה אחרי שראו את התמונות שהיו שם עם הפאנל המשותף והערבוביה בין המגזרים והישיבות".  6 תגובות

  מיין תגובות
  1. 6

   זאת אהבת חינם?
   אז היה דיון אידואולוגי בריא. אז מה?
   זאת סכנה רוחנית?
   הזיה.

  2. 5

   ערבוביה בין המגזרים…
   לא קצת הגזימו? מה כבר קרה?
   ליטאים וחסידים באותם ד' אמות? "סכנה רוחנית"???

  3. 4

   פחדן ומוג לב! מה יקרה אם ישמעו דעה אחרת?!

   1. במקרה כזה הם עוד עלולים להשאר בחיים ולא לחטוף קורונה