מעבר לאתר המותאם  מה ממליץ הסופר חיים ולדר לפונים אליו עם חששות בגלל הקורונה? | צפו

  קלמן טלר 2 Comment on מה ממליץ הסופר חיים ולדר לפונים אליו עם חששות בגלל הקורונה? | צפו

  איש החינוך והסופר חיים ולדר מהווה כתובת קבועה לשאלות של רבים כמעט בכל עניין, גם בתקופת הקורונה המבלבלת הוא עונה לרבים כיצד להתמודד עם הבלבול והפאניקה | "מגזין 'קפסולה' מביא את המידע המדויק ביותר על הקורונה והחיסונים ובהתאמה מושלמת לקורא החרדי"

  12:46
  07.03.21
  איתי גדסי No Comments on ועדת הכלכלה ביטלה את הדוחות שניתנו בפורים: "ניתנו ללא סמכות"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  "אני מכיר מקרוב את הפאניקה והנזקים שזרעה בציבור מגפת הקורונה", כך פותח הרב חיים ולדר את הסרטון שהופץ ביממה האחרונה. "גם עכשיו כשמבצע החיסונים בעיצומו רבים פונים אלי בשאלות שמעידות על בלבול שלא נדבר על פחדים וקונספירציות".

  הרב ולדר שמוכר בציבור כאיש חינוך וסופר דגול, מתאם את הבלבול שיצרה הקורונה בציבור החרדי במיוחד לנוכח "הפייק ניוז" הרב שמופץ ללא אחריות. כדי להתמודד עם המידע הרב, ממליץ הרב ולדר לפונים אליו ולצופי הסרטון על מגזין קפסולה שהופק ע"י כללית – ארגון הבריאות הגדול בישראל.

  "שמחתי מאד, ממליץ גם לכם לקרוא אותו, כללית שעומדת בחזית המאבק הלאומי כנגד מגפת הקורונה, לקחה על עצמה משימה חשובה ביותר, להביא את המידע המדויק ביותר על בטיחות החיסונים, על הדרכים למיגור הנגיף המסוכן, ולהנגיש אותו גם למגזר החרדי, בעטיפה מהודרת, עם חומר מקצועי, מאמרים מדעיים, בהתאמה מושלמת לקורא החרדי", אומר הרב ולדר.

  את הסרטון הוא מסיים בקריאה לאחריות משותפת בהתמודדות מול הנגיף המסוכן ומפנה את הצופים לחפש ולבקש את מגזין 'קפסולה'.  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   יאללה יאללה חיים ולדר עמד יום אחד והסריט את עצמו לכל מיני אתרים עם המלצות שובות לב…

  2. 1

   לאדון ש.ג- לא להיות פסימי
   מותר לראות דברים ולהנות!
   חיים הוא אדם מאוד טוב ומוערך בציבור שלנו ודי לערער את האמון שלנו בו!