מעבר לאתר המותאם  עו"ד ששי גז: "צריך להגביל את המדינה בתקופות חקירה"

  ישראל רובין No Comments on עו"ד ששי גז: "צריך להגביל את המדינה בתקופות חקירה"

  פרקליט הצמרת עו"ד ששי גז בראיון ל'קול חי': "למה היה צריך למשוך את חקירת השר דרעי חמש שנים? דווקא היועמ"ש שעבר בעצמו עינוי דין ממושך, היה צריך להיות ער לכך ולרדת מהעץ בשלב מוקדם. אני מקווה שבשימוע יבטלו גם את האישום בסעיף המס"

  צילום: Flash90
  23:27
  17.10.21
  איתי גדסי No Comments on ח"כ וולדיגר לח"כ אורבך: "יש למנוע גניבת חוקים חדשים"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פרקליט הצמרת, עו"ד ששי גז מותח ביקורת על עינוי הדין שנעשה לשר דרעי בחקירותיו ובכתב החשדות בעניינו: "אנשים לא מבינים מה זה להמתין 5 שנים. אני מזכיר שהעבירות שעליהם הוא נחקר בהתחלה היו של שחיתות ממש, שוחד, מרמה והפרת אמונים, והנה המדינה החליטה לסגור את התיק".

  "הגיע הזמן אולי להגביל את המדינה בתקופות חקירות כאלה. אולי עושים את זה כדי להפוך אדם לפחדן יותר, לתלותי במערכת אכיפת החוק", תוהה עו"ד גז.

  בשיחה עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר מוסיף גז: "דווקא היועמ"ש שעבר בעצמו עינוי דין ממושך, היה צריך להיות ער לכך ולרדת מהעץ בשלב מוקדם. אני מקווה שבשימוע יבטלו גם את האישום בסעיף המס".

  עו"ד גז התייחס גם לתיקי ראש הממשלה נתניהו ואמר: "אני מאמין שנתניהו יכול לצאת זכאי לפחות בשני תיקים. חבל שהוא מנהל את משפטו בצורה כזו, שמערערת על הלגיטימיות של מערכת המשפט. מצד שני, כל מה שפרקליטיו מעלים – צריכים להטריד כל אזרח".  0 תגובות