מעבר לאתר המותאם
  1

  יעלון הציג את חברי מפלגתו: "ישראל במשבר מנהיגות החמור ביותר"

  איתי גדסי No Comments on יעלון הציג את חברי מפלגתו: "ישראל במשבר מנהיגות החמור ביותר"

  לראשונה מאז שנפרד מיש עתיד, הציג ח"כ בוגי יעלון את חברי מפלגתו החדשים, ואמר כי הכרחי ליצור אלטרנטיבה למצביעי כחול לבן שעברו לסער, "סער ואלקין הכתירו שוב ושוב את משטר השחיתות וההפקרה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר מפלגת תל"ם, ח"כ משה (בוגי) יעלון, הציג היום (ראשון) את חסרי מפלגתו לראשונה לאחר ההיפרדות מיאיר לפיד, יעלון אמר בהשקת חברי מפלגתו כי "מעל חצי מיליון מצביעים, שהצביעו ל'כחול לבן' בבחירות האחרונות, אומרים בסקרים, שיצביעו לבנט, שקד, סמוטריץ', סער ואלקין – אלה שהכתירו שוב ושוב את משטר השחיתות וההפקרה. לכן, הכרחי ליצור אלטרנטיבה, שהציבור יוכל לסמוך עליה. רק כך יש סיכוי לשינוי" הסביר יעלון.

  תחושת המחדל הנורא של מלחמת יום הכיפורים הניעה רבים מאתנו, אוהבי המדינה שהקריבו, והיו מוכנים להקריב, הכול למענה. אותה התחושה בוערת בי גם היום, בימים של טירוף מערכות ותחושה של מחדל חמור לא פחות, ואף יותר, כי מלבד הכשל הניהולי בתחומים רבים, אנו חשופים לתרבות שקר נרחבת, מסוכנת וחסרת מעצורים.

  יעלון תיאר את המצב במדינה כחמור ביותר בהיסטוריה, "מדינת ישראל נמצאת במשבר מנהיגות חריף. החמור ביותר שידענו, כי מי שעומד בראש ממשלתנו, נמצא בניגוד עניינים חריף, עם מדינת ישראל. בימי המשבר הכלכלי הגדול ביותר שהיה כאן אי פעם, הוא מנע מאתנו תקציב מדינה".

  יעלון הוסיף, "אנחנו כאן כדי להגיד לו: "עד כאן". תם זמנך בנימין נתניהו, אזרחי ישראל מראים לך את הדרך החוצה מבלפור".

  חברי רשימת תל"ם שנחשפה היום: השר יזהר שי, פרופ' חגי לוין, ח״כ אורלי פרומן, עו״ד גונן בן יצחק, עו״ד קרין מאיר רובינשטין, ח״כ אנדריי קוז׳ינוב, עו"ד איימן אבורייא.  0 תגובות