מעבר לאתר המותאם  המחוסן המבוגר ביותר: חסן אהרון בן 106 מיהוד

  בנצי לייזרוביץ No Comments on המחוסן המבוגר ביותר: חסן אהרון בן 106 מיהוד

  לאור פנייתה של ראש עיריית יהוד למד"א, הגיעה צוות מד"א לתושב העיר חסן אהרון בן 106 לביתו וקיבל את החיסון נגד הקורונה. איילת ביתו של אהרון הודתה לצוותים הרפואיים, "שמחנו מאוד להגיע יחד עם אבי אל המעמד המרגש והחשוב"

  13:45
  22.04.21
  ארי טננבוים No Comments on הקורץ \\ ידידה מאיר מנסה להבין את הסלחנות

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אתמול (שלישי) התחסן האיש המבוגר ביותר עד כה, תושב יהוד-מונוסון חסן אהרון בן ה-106. החיסון התבצע הודות לפניה נרגשת מראש העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס.

  צוותי מגן דוד אדום לא נותרו אדישים לפנייה ובמבצע משותף, כחלק מפרויקט החיסונים המיוחד לגיל השלישי, חיסנו את אהרון אשר הגיע בליווי משפחתו אל מרכז החיסונים עוד באותו היום.

  עד כה, צוותי מגן דוד אדום חיסנו למעלה מ-120,000 דיירים ואנשי סגל בבתי אבות והדיור המוגן ברחבי הארץ. עד סוף השבוע הקרוב יחוסנו כלל מרכזי הגיל השלישי ובשבוע הבא יחלו במבצע החיסונים של המנה השנייה.

  איילה, ביתו של אהרון: "אני מודה לראש העיר ולמגן דוד אדום על הסיוע בחיסון, שמחנו מאוד להגיע יחד עם אבי אל המעמד המרגש והחשוב".

  אלי בין, מנכ"ל מד"א: "בימים אלו, מסיים מגן דוד אדום את פרויקט החיסונים הנרחב בכלל מוסדות הגיל השלישי בישראל, במסגרתו שמחנו לסייע גם לתושב יהוד-מונוסון המבוגר ביותר. נמשיך לעמוד בחזית המאבק ולפעול למיגור מגפת הקורונה. נאחל בריאות לכולם".  0 תגובות