מעבר לאתר המותאם  עלייה משמעותית בביקוש למחממי מים מהירים!

  עפר גדנקן No Comments on עלייה משמעותית בביקוש למחממי מים מהירים!

  מקלחות בחורף הן אתגר הפוקד אלפי בתים בישראל מדי שנה. ההתמודדות בכל חורף עם דוד החשמל מוכרת כמעט בכל בית, האם דלק מספיק? האם יהיו מים חמים למקלחות?

  22:19
  21.04.21
  אסתי פלד No Comments on ח"כ מיכל וולדיגר בריאיון: "ההכשרה של עבאס תחזיר את השמאל לשלטון"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בתקופה רווית הפתעות מאז שגרת הקורונה שהגיעה לחיינו, הדאגה למים חמים הינה מיותרת מיסודה. בעידן בו הכל מהיר וזמין ובהישג יד, ההמתנה למקלחת או לדוד דולק נראית כמו דבר שאינו תואם את רוח התקופה. קל וחומר, בשגרה הנוכחית בה אנו מבקשים וודאות ובלי הפתעות, לפחות בכל הקשור למים חמים.

  ונראה כי מה שכבר שטף את אירופה, יפן וארה"ב קורה גם בישראל. אולם קצת באיחור, אך גם פה גילו את הבשורה למים חמים הזמינים 24 שעות ביממה, מיד עם פתיחת הברז.

  ברוח התקופה, השהות הממושכת בבית והסגרים החוזרים נתנו את אותותיהם, עם כניסתו של החורף, אלפי משפחות החלו להיערך בהתאם. בחברת פזגז מדווחים כי חלה עלייה של עשרות אחוזים בביקוש למחממי מים המופעלים בגז. אנשים הבינו שבשיחת טלפון פשוטה והתקנת המכשיר בביתם, חייהם משתנים לטובה ללא היכר. מאותו רגע יש להם בבית מים חמים הזמינים 24 שעות ביממה.

  מחמם מים בגז הינו פתרון פשוט וקל, המכשיר מותקן בבית ומתחבר לצנרת המים החמים ובכך מספק מים חמים לכל הברזים בבית 24 שעות ביממה, ניתן להתקלח במספר מקלחות במקביל ואין חשש שהמים יגמרו באמצע המקלחת.

  פזגז משווקת את מחמם המים Rinnai, מחמם המים האיכותי והנמכר ביותר בישראל

  רוצים גם אתם ליהנות מאיכות חיים וממים חמים בכל עת?
  חייגו – כוכבית 9636 ותתחילו ליהנות!  0 תגובות