מעבר לאתר המותאם  ר"ע לוד דורש שהשב"כ יחקור את ההצתות: "זהו פיגוע שנאה לאומני"

  שלמה ריזל No Comments on ר"ע לוד דורש שהשב"כ יחקור את ההצתות: "זהו פיגוע שנאה לאומני"

  לאחר ליל ההצתות החמור בעיר לוד, במהלכו נשרפו 14 כלי רכב ומשאיות במספר מוקדי הצתה, ראש העיר יאיר רביבו דורש להכניס את השב"כ לחקירת האירוע ומבהיר לגורמים הבעייתיים בעיר, "לא נירתע מאכיפת החוק והגברת המשילות"

  9:51
  26.02.21
  קובי פינקלר No Comments on אזרח ישראלי אסף מידע על כיפת ברזל לטובת החמאס

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, מעלה הילוך ומכריז על אווירת חירום, במסגרת מאבק עיקש, נחוש וחסר פשרות שהוא מוביל בכל הקשור לאכיפת החוק והסדר בלוד ולחיזוק הביטחון האישי של התושבים, זאת נוכח התגברות אירועי הפרות חוק בעיר.

  בשיאם של האירועים, הוצתו הלילה (רביעי) ברחבי העיר, בעיקר בשכונת גני אביב בלוד, מספר כלי רכב ומשאיות. ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, מפנה את האחריות אל המשטרה והשב"כ: "זהו פיגוע שנאה לאומני על רקע אכיפת החוק על ידינו. אני דורש מהשב"כ לחקור באופן בהול, לא נירתע מאכיפת החוק והגברת המשילות".

  המתיחות בלוד החריפה בשנים האחרונות, על רקע פעילות נחושה של העירייה כנגד תופעות הבנייה הבלתי חוקית במגזר הערבי והריסת עשרות ואף מאות מבנים בלתי חוקיים. כך גם אירועי הירי החוזרים ונשנים, כאשר העירייה החליטה לנקוט בצעדים מחמירים כנגד משפחות ערביות מלוד המעורבות באירועי ירי.

  בתוך כך הודיעה העירייה כי תפעל לסילוקן מהעיר, לרבות הפסקת כל שירות עירוני, ביצוע הריסות של מבנים בלתי חוקיים של משפחות אלה וביתר שאת, הטלת קנסות כבדים, בחינת ניתוק חיבורים פיראטיים למים וחשמל, וביצוע צעדים נחושים ובלתי מתפשרים עד להרחקתן של משפחות אלה מהעיר.

  "זהו פיגוע לאומני, תג מחיר כנגד תושבים תמימים, לא יקום ולא יהיה!" אמר ראש העיר, "נמשיך לנקוט במדיניות נחושה ומחמירה, באכיפת חוקי התכנון והבנייה, במטרה להדגיש מסרים ברורים של שלטון חוק וסדר כעיר מתוקנת הפועלת אך ורק עפ"י חוק".

  ראש העיר דורש מהמשטרה לתגבר את הנוכחות בכל רחבי העיר, לרבות סיורים רגליים והצבת ניידות קבועות בשכונת גני אביב. "תושבי העיר לא צריכים לחיות בפחד בשל אירועי האלימות והפרות הסדר במגזר הערבי בעיר, המהווים את אחד הגורמים העיקריים להגירה שלילית מהעיר. אי אפשר לעבור לסדר היום או להקל ראש באירועים אלה. חובתנו להציב את נושא הביטחון האישי של תושבי לוד בראש סדרי העדיפויות ולטפל באירועים כגון אלה בלוד בנחישות ובמלוא החומרה".  0 תגובות