מעבר לאתר המותאם
  1

  אייכלר: "כחו"ל מצטרפת לכל ההצעות נגד היהדות, שמעלים המתייוונים"

  איתי גדסי No Comments on אייכלר: "כחו"ל מצטרפת לכל ההצעות נגד היהדות, שמעלים המתייוונים"

  ח"כ תקף בחריפות בנאומו במליאה את גרירת הרגליים בחוק הגיוס, "הבסיס המוסרי היחיד של הממשלה הזו, היא ההתחייבות של הליכוד וכחול לבן להסדיר את חוק בני הישיבות"

  ח"כ ישראל אייכלר צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ ישראל אייכלר נאם היום (שני) במליאת הכנסת וביקר בחריפות את גרירת הרגליים בכחול לבן בנושא חוק הגיוס ופתח ברעיון תורני מהפרשה, "בפרשת השבוע נאמר אנו למדים איך יעקב אבינו התכונן למפגש עם עשיו אחיו. "הלכה היא בידוע שעשיו שונא ליעקב". יעקב התכונן ב"דורון תפילה ומלחמה". עשיו בא עם 400 אנשי מלחמה להשמיד את יעקב, ואיך יצליח יעקב להילחם בעשיו וארבע מאות חייליו, כשלצידו רק האימהות והילדים? רק בכוח התורה (תרי"ג שמרתי) והתפילה.

  לאחר הרעיון התורני השליך אייכלר את המסקנה לכחול לבן, "הבסיס המוסרי היחיד של הממשלה הזו, היא ההתחייבות של הליכוד וכחול לבן להסדיר את חוק בני הישיבות, שיוכלו להמשיך בלימוד תורה בארץ ישראל בשקט".

  לדבריו, "עד עכשיו זה לא הוסדר בחוק. ולא רק זה, כחול לבן מצטרפת לכל הצעות החוק נגד היהדות, שמעלים המתייוונים כמו בימי בימי בית שני. הם יכולים לתרץ את זה בק"ן תירוצים פוליטיים, אבל זה לא מצדיק את קיום הממשלה".

  בנאומו תקף בחריפות את ההסתה מבית ליברמן, "היום קם איווט ליברמן וקרא לארגוני הנשים למלחמה נגד יהדות התורה וש"ס, "התומכים ברוצחים", אם חלילה הרב יעקב אשר יו"ר וועדת החוקה יסדיר את החוק, שנועד להגן על הילדים".

  אייכלר הוסיף, "לנו אין כוח להילחם נגד ההסתה של איווט ליברמן. אבל אנחנו יכולים לעשות מה שיעקב אבינו עשה: להתפלל: "הצילני נא מיד אחי מיד עשיו, פן יבוא והיכני אם על בנים".

  אייכלר סיפר כי רק "היום באו שוטרים והיכו אישה חרדית באוטובוס, בגלל שהמסכה שלה לא הייתה על האף בדיוק. מי שנתן לשוטרים סמכות להילחם נגד אזרחים, גרם לכך שהשפילו אותה והפילו אותה בצורה אכזרית ממש "פן יבוא והיכני אם על בנים". כזו אכזריות נגרמת מההסתה שקוראים לחרדים וליהדות התורה תומכי רוצחים ומתירים את דמם וכבודם.

  אייכלר המשיך בנאומו והבהיר, "אין לנו נשק, להגנה עצמית. אנחנו כמו יעקב אבינו עם משפחות ברוכות ילדים ותפקידנו ללמוד תורה ולקיים מצוות. אבל הקדוש ברוך הוא יילחם לנו כמו שנאמר "השם ילחם לכם ואתם תחרישון". הוא הבטיח לנו "ושמתי את זרעך כחול הים אשר לא יספר מרוב". ובכך ננצח.

  בסיום דבריו קרא ח"כ הרב אייכלר גם לליכוד וגם לכחול לבן: "אם אתם הולכים לבחירות בזמן קורונה, משבר כלכלי, וסכנה איראנית, אתם פוגעים באזרחים. אף מפלגה לא תרוויח מכך. לכן אני מציע לכם להסתדר, ולקיים את מה שהבטחתם עבור לומדי התורה, ולהיות ממשלה שעושה טוב לאזרחים ולא ממשלה שעושה רע ליהודים".  0 תגובות