מעבר לאתר המותאם  מנצחים את השפעת: מכבי מפעילה ניידת חיסוני שפעת בי-ם והשפלה

  עפר גדנקן No Comments on מנצחים את השפעת: מכבי מפעילה ניידת חיסוני שפעת בי-ם והשפלה

  מדובר בניידת נגישה ומאובזרת המותאמת לכלל האוכלוסייה.
  בנוסף, על מנת לשמור על בריאות החברים במכבי הוקמו מתחמים ייעודיים לחיסונים מחוץ למרכזים הרפואיים
  בהתאם להנחיית משרד הבריאות יינתן החיסון בשלב זה לקבוצות סיכון.

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מחוז ירושלים ושפלה של מכבי מפעיל ניידת ייעודית לחיסוני שפעת. הניידת עתידה להגיע לערים ירושלים, מודיעין עילית, לוד, רמלה והסביבה ויישובי גוש עציון. מדובר בניידת נגישה המותאמת גם לבעלי כסאות גלגלים ומצוידת בכל האבזור הדרוש למתן החיסון. במטרה לשמור על האוכלוסיה מהידבקות ולמנוע התקהלות, מכבי מבצעת את החיסונים באתרים ומתחמים ייעודיים שנפתחו לשם כך וגם בתוך הסניפים מעבר לשעות הפעילות. חלק מהאוכלוסיות בסיכון גבוה יחוסנו בבתיהן.

  אירית קובנט מנהלת הסיעוד המחוזית במכבי: "השפעת היא מחלה מסוכנת ועל פי פרסומי ארגון הבריאות העולמי, כל שנה ישנם בין 3-5 מיליון מקרים קשים של תחלואה בשפעת ובמיוחד בשנה זו בה אנו מתמודדים גם עם נגיף הקורונה ישנה חשיבות רבה לחיסון האוכלוסיות שנמצאות בסיכון.  אנו מקווים שבשל ההנחיות לריחוק חברתי ושמירה על היגיינה מוגברת בצל הקורונה, אנחנו נראה פחות תחלואה השנה בישראל אבל אל לנו להיות שאננים: מי שנמצאים באוכלוסיות בסיכון צריכים להתחסן לפני בוא החורף ולהגן על עצמם ככל הניתן".

  החיסון נגד שפעת מורכב מ-4 זנים מומתים בהתאם להרכב שהומלץ על ידי ארגון הבריאות העולמי.

  הנגיף מדבק מאוד ומועבר דרך האוויר. על כן, מעבר לקבלת החיסון, מדגישים במכבי כי ישנה חשיבות רבה באוורור חדרים, בשטיפת ידיים ובכיסוי הפה.

  על מנת למנוע התקהלויות ולשמור על בטיחות המטופלים והמטפלים, החיסונים יינתנו בתיאום תור בלבד. זאת בניגוד לשנים קודמות בהן לא היה צורך לזמן תור לחיסון. מידע נוסף ניתן יהיה לקבל במוקד "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555.  0 תגובות