מעבר לאתר המותאם
  1

  ימים אחרונים לזכייה בטיולון YOYO במבצע דייסות מטרנה

  עפר גדנקן No Comments on ימים אחרונים לזכייה בטיולון YOYO במבצע דייסות מטרנה

  אלפי לקוחות כבר השתתפו במבצע האטרקטיבי של מטרנה – ומה איתכם? • זוכה בכל יום! • קנו ממגוון דייסות מטרנה, התקשרו לטלמסר, ענו על השאלון ותוכלו לזכות בעגלת טיולון YOYO

  13:07
  25.01.21
  ארי טננבוים No Comments on הבצפר: פרקי אבות עם הרב אפרים וייס | האזינו

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מטרנה, מותג תזונת התינוקות המוביל בישראל, מזכיר כי נותרו ימים אחרונים למבצע הדייסות האטרקטיבי: קונים שתי אריזות ממגוון הדייסות של מטרנה, מתקשרים לטלמסר, עונים נכונה על שאלון קצר – ויכולים לזכות בעגלת טיולון YOYO לתינוק. במהלך תקופת המבצע, יהיה זוכה בכל יום!

  דייסות מטרנה הן מבין המזונות הראשונים המומלצים לתינוקות, המציעות את ארוחת הדגנים הראשונה לתינוק במגוון טעמים . הדייסות מועשרות בברזל, המהווה מינרל חשוב להתפתחות התינוק בתקופה בה הגדילה מואצת וחשוב לספק לתינוק את כל צרכיו.

  מנת דייסת מטרנה בהכנה סמיכה להאכלה בכפית מספקת כ-40% מהקצובה היומית של ברזל לתינוקות בגילאי 6-12 חודשים (על פי הוראות ההכנה על האריזה) והינן ללא תוספת סוכר ומלח.

  מבצע דייסות מטרנה מתקיים בין התאריכים כ״ח בחשוון 15.11.2020 עד י״ז בכסלו 3.12.2020– בימים א'-ה'. טלמסר המבצע: 03-3739000. יש לשמור את החשבונית מתקופת המבצע כהוכחה במקרה של זכיה. המבצע בכפוף לתקנון.  0 תגובות