מעבר לאתר המותאם
1

הליכוד מגיבים לבנט: "עדיף שיתפקד רשמית ל'יש עתיד'"

אליהו גרין 1 Comment on הליכוד מגיבים לבנט: "עדיף שיתפקד רשמית ל'יש עתיד'"

הליכוד וימינה בחילופי מהלומות; בנט: "אין יותר גוש ימין, החרדים ונתניהו פירקו אותו"; הליכוד: "ברית האחים חוזרת על סטרואידים"

18:13
18.01.21
שלמה ריזל No Comments on השגריר פרידמן: "מינויי הבכירים בממשל סיבה לדאגה מהגרעין האיראני"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בליכוד מתייחסים היום לדבריו של יו"ר ימינה ח"כ נפתלי בנט שאמר בראיון לכיכר השבת, כי "אין יותר גוש ימין, החרדים ונתניהו פירקו אותו".

"ברית האחים חוזרת על סטרואידים. אחרי שנפתלי בנט לא המליץ על נתניהו בפני הנשיא, תמך ביאיר לפיד לראשות הממשלה, הודיע אתמול שיתמוך בהצעת לפיד להפלת נתניהו בשבוע הבא – היום בנט מודיע רשמית ש"אין גוש ימין", מגיבים בליכוד.

בליכוד הוסיפו והגיבו לבנט 'בעקיצה': "במקום להקים מפלגת לוויין, עדיף שבנט יתפקד רשמית ל"יש עתיד".

ימינה מסרו בתגובה: "נתניהו ולפיד בברית פוליטרוקים. משך כל תקופת הקורונה לפיד ונתניהו מתעסקים רק בפוליטיקה במקום בהשתלטות על הקורונה, דאגה לפרנסתם של מיליון מובטלים ושיקום הכלכלה. זה מה שהוביל לכישלון הנורא".

"כל עוד הם לא מסוגלים להתעלות מעל הפוליטיקה ולהבין את גודל השעה – לא מגיע לא לזה ולא לזה להיות ראש ממשלה. לצערינו בחצי שנה האחרונה נתניהו ולפיד הוכיחו שמעניין אותם רק פוליטיקה ולכן כנראה שהמשימה הזו תוטל על ימינה בראשות נפתלי בנט לאחר הבחירות".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    היכן אתם היהודים היקרים הציוניים הדתיים? זה מייצג אתכם? זה שיפלג ויסכסך ויאשים ויטיל רפש העיקר להגיע לראשות הממשלה, על ראשכם? היכן התנועה הדתית לאומית הערכית? יהודי כסמוטריץ' אינך מתבייש לשבת עם החילוני קצוץ הפאות הזה? זה שהפך את הבית היהודי למפלגה סוג לפיד ולבני וכל שאר חסרי הערכים מעבר לתאוות השלטון?