מעבר לאתר המותאם
1

גנץ ולוין גינו בחריפות את ההסתה הנוראה נגד ראה"מ

איתי גדסי No Comments on גנץ ולוין גינו בחריפות את ההסתה הנוראה נגד ראה"מ

לאחר דברי ההסתה המטורפים של אחד ממובילי המחאה נגד נתניהו שהשווה אותו לצורר הנאצי ימ"ש, לקול מחיאות הכפיים של המוחים, מגנה יו"ר הכנסת בחריפות את ההסתה המזעזעת, "אסור לעבור לסדר היום"

צילום: פלאש90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר הכנסת יריב לוין ויו"ר כחול לבן שר הביטחו בני גנץ מגנים היום (חמישי) בחריפות את תנועת המחאה "קריים מינסטר" לאחר שאחד ממובילי המחאה השווה בין הצורר הנאצי היטלר ימ"ש לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו לקול מחיאות הכפיים של המוחים.

גנץ גינה את ההסתה הפרועה ואמר, "‏אני מגנה בתוקף את ההשוואה הבזויה שנעשתה בין נתניהו לצורר אדולף היטלר. אין מקום בחברה הישראלית להשוואות מהסוג הזה שפוגעות בזכר השואה".

גנץ הבהיר כי "גם אם יש מחלוקות קשות וחוסר הסכמה עם דרכו של נתניהו, לא זו הדרך להביע זאת".

יו"ר הכנסת לוין גינה את ההסתה הנוראה ואמר, "מובילי המחאה כנגד ראש הממשלה חצו שוב כל גבול אפשרי. להשוות את ראש ממשלת ישראל לצורר הנאצי האיום, הוא דבר מזעזע שאסור לעבור עליו לסדר היום. זוהי התבטאות אלימה ומסיתה שבינה לבין חופש הביטוי אין דבר וחצי דבר" תקף יו"ר הכנסת.

על רקע שתיקתו של נשיא המדינה שתקף אמש אנשי ימין שחצו את הגבול בהפגנה מול בית משפחת פרקש, אומר לוין, "אני מצפה מכל מנהיגי ומשתתפי ההפגנות להוקיע את ההתבטאות הזו. יש להפסיק מיד את מיצגי השנאה הוולגריים המכוונים נגד ראש הממשלה ובני משפחתו". אמר לוין והוסיף, "די לאלימות. די להסתה הפרועה".0 תגובות