מעבר לאתר המותאם
1

פרוש ואייכלר נפגשו: יש להשאיר את משרד השיכון בידי אגודת ישראל

איתי גדסי 1 Comment on פרוש ואייכלר נפגשו: יש להשאיר את משרד השיכון בידי אגודת ישראל

סגן השר מאיר פרוש וח"כ מאיר אייכלר נפגשו על רקע התפטרותו של השר יצחק כהן ממשרד השיכון והבהירו כי הציפיה היא "שבמשרד הבינוי והשיכון יעמוד איש אשר לבבו פועם יחד עם רבבות הבוחרים שבחרו ביהדות התורה"

17:38
17.01.21
צבי טסלר No Comments on מחקר בבריטניה: 1 מתוך 8 מחלימים מקורונה מת בתוך מספר חודשים

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר התפטרותו של שר השיכון יעקב ליצמן ומחליפו השר יצחק כהן מתפקיד שר השיכון, סגן שר החינוך מאיר פרוש וח"כ ישראל אייכלר קיימו היום (ראשון) פגישה ארוכה ודנו על חשיבותו של משרד השיכון לציבור החרדי לאור מצוקת הדיור הקשה, והבהירו כי חובה שיהיה אדם חרדי במשרד שידאג לציבור החרדי כפי שהוסכם בהסכם הקואליציוני.

בפגישה התמקדו השניים בחיוניות של משרד השיכון לציבור החרדי, ואת הצורך המיוחד שלא להפקירו בידיים אחרות, שהרי משבר הדיור הוא נושא אקוטי ביהדות החרדית. העובדה שזוגות צעירים אינם מוצאים קורת גג לראשם, היא בעיה העומדת לפתחה של היהדות החרדית יום יום, זה למעלה מעשור.

הציפיה כעת היא, על כן, שבמשרד הבינוי והשיכון יעמוד איש אשר לבבו פועם יחד עם רבבות הבוחרים שבחרו ביהדות התורה, כמתחייב מתוך ההסכם הקואליציוני.

סגן השר פרוש וח"כ אייכלר שבו והביעו דרישה לקיים דיון בהקדם בהנהלת אגודת ישראל ולא לקבל החלטות שעלולות לפגוע בפתרון משבר הדיור בציבור החרדי.1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    לדאוג לציבור החרדי נשמע ממש כמו סוג של אפליה לכלל הציבור שזכאים לדיור ציבורי .
    גם ככה התנהלות משרד הבינוי והשיכון לקויה משורש ופוגעת בזכויות הזכאים לדיור אז ליצור גם אפילה בין מגזרים זה כבר השיא
    למה מסורתי או חילוני לא שווים בעיני כבוד השר ?