מעבר לאתר המותאם  זוהר: "חקירה הזויה; יום עצוב לדמוקרטיה"

  איתי גדסי No Comments on זוהר: "חקירה הזויה; יום עצוב לדמוקרטיה"

  ח"כ מיקי זוהר מגיב לחקירתו במשטרה: "הופתעתי. זהו יום דמוקרטיה שלנו; מדובר בחקירת השתקה שמתבססת על הבעת עמדה בראיון רדיו, זו חקירה הזויה"

  מיקי זוהר צילום: פלאש 90
  21:19
  26.10.21
  נדב דוד No Comments on תקציב עיריית י-ם אושר בוועדת הכספים: גידול של 610 מיליון ש"ח

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר הגיב היום (חמישי) לחקירתו במשטרה בחשד לסחיטה באיומים של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט. "זהו יום עצוב לדמוקרטיה שלנו", כתב זוהר.

  "לא אסתיר מכם את העובדה שהופתעתי, בטח לאור העובדה שמדובר בחקירת השתקה שמתבססת על הבעת עמדה בראיון רדיו. לעניות דעתי זו חקירה הזויה כנגד נבחר ציבור בכלל, וכנגד נבחר ציבור מהימין בפרט".

  "בשנים האחרונות הובלתי שיח בלתי מתפשר בכל הנוגע להתנהלות הפרקליטות והמשטרה, עשיתי זאת מבלי לחשוש למרות כל האזהרות שקיבלתי. 'תיזהר, ינסו לתפור לך תיק', הזהירו אותי. עניתי: 'תמיד אלך עם האמת שלי, ויהא המחיר אשר יהא".

  "לא, אני לא מתחרט על כך שהבעתי את קולם של רבים שלא יכלו לזעוק, אני זה שזעקתי במקומם נוכח העוול הנורא שנגרם לנו בשנים האחרונות".

  "אין אדם אובייקטיבי במדינה שלנו שלא יסכים עם העובדה שמדובר בתופעה מסוכנת של נסיונות השתקה של מחנה שלם. תופעה שמקומה במשטרים חשוכים, בטח לא בדמוקרטיה מפוארת כמו ישראל".

  "ידעתי שכאיש ימין שנאבק למען האמת של כולנו, אני עלול לשלם מחיר, אבל כנראה לא שיערתי בדעתי עד כמה רחוק ילכו בנסיון להלך עליי אימים".

  "מעולם לא עברתי עבירה פלילית, מעולם לא נחקרתי במשטרה ומעולם לא נחשדתי בכלום ואם זו החקירה הראשונה שלי, דיינו".

  "אני סבור שהחלטת הפרקליטות והמשטרה לפתוח נגדי בחקירה כדי למנוע ממני לבקר את התנהלותו של מנדלבליט, תהיה הרסנית למערכת אכיפת החוק ואף עלולה להביא לאובדן מוחלט של אמון הציבור בה, שגם כך נמצא בשפל של כל הזמנים. אני לא חושש".  0 תגובות