מעבר לאתר המותאם
  1

  גפני על נתניהו: "אנחנו מרגישים התרופפות גדולה בהתנהגות שלו"

  איתי גדסי 2 Comment on גפני על נתניהו: "אנחנו מרגישים התרופפות גדולה בהתנהגות שלו"

  ח"כ גפני תוקף את נתניהו בוועדת הכספים: "אנחנו מרגישים התרופפות גדולה בהתנהגות שלו. פעם אחת אנחנו מפיצי מחלה, וכשאנחנו ירוקים – אנחנו לא נבדקים. לא יתנו לנו בשום אופן תדמית חיובית"

  משה גפני צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני במתקפה חריפה על ראש הממשלה נתניהו במהלך דחון ועדת הכספים: "אנחנו מרגישים התרופפות גדולה בהתנהגות שלו. כל הזמן אנחנו מוכים על העניין הזה של הקורונה. פעם אחת אנחנו מפיצי מחלות ופעם אחרת, כשאנחנו ירוקים, אז הכותרות בחדשות זה שאנחנו לא נבדקים. לא ייתנו לנו תדמית חיובית בשום אופן".

  גפני ממשיך ותוקף את השיח על הציבור החרדי בכלי התקשורת: "כשבתי הכנסת נפתחים, ל-10 אנשים בלבד, אז אומרים 'החרדים לחצו על ראש הממשלה שיפתחו את בתי הכנסת'. ממתי בתי הכנסת הפכו להיות רק לחרדים במדינת ישראל? רוב המתפללים בבתי הכנסת הם אנשים שבכלל מצביעים למפלגות אחרות. אנחנו רק חלק מהציבור הזה".

  גפני הוסיף: "רוצים גם להטיל קנס של 25,000 ש"ח על מוסדות החינוך שיפתחו בניגוד להנחיות, בגלל שזה אנחנו". גפני פנה לח"כ סמוטריץ' שישב בדיון ואמר: "אתה לא מבין שאנחנו בגלות? אני לא אומר הלל ביום העצמאות".

   "זה בגלל שאתה לא עומד על שלך ולא דואג לציבור שלך", הטיח בו סמוטריץ' בתגובה.

  האזינו  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   ליצמן חי בסרט בטוח שהוא ראש הממשלה ושהוא חי במדינה חרדית. כפויי טובה כל החכי"ם החרדים, נתניהו דאג לנו ומקבל יריקה בפרצוף [ראו ע"ז הפרשנות של אבי בלום השפוי היחיד. כל מילה בסלע].

  2. 1

   אהבתי את דברי גפני.

   רק חבל שהוא וחבריו לא לפסים מעשיים.
   אנחנו לא חייבים לחבור לשמאל לנצח.
   אך יש בהחלט לתת לימין להבין שאיננו שבויים בידיו רק כי השמאל גרוע מהימין.
   כי זה בדיוק מה שגורם לימין שלא לספור את הציבור החרדי ולהיות בפועל גרועים מהשמאל.