מעבר לאתר המותאם
1

כץ על דרישת משרד הבריאות בכיתות א-ב: "בלתי סביר באופן קיצוני"

צבי טסלר No Comments on כץ על דרישת משרד הבריאות בכיתות א-ב: "בלתי סביר באופן קיצוני"

שר האוצר כץ דוחה את דרישת משרד הבריאות לקיים את הלימודים בכיתות א-ב במתווה מיוחד: "הניסיון של משרד הבריאות לשנות את כללי הלימוד בכיתות א-ב, בניגוד לסיכומים הקודמים הוא בלתי סביר באופן קיצוני ודינו להדחות"

שר האוצר ישראל כץ צילום: פלאש 90
11:19
02.12.20
שלמה ריזל No Comments on שר החוץ אשכנזי נועד עם שר התיירות של בחריין: "מחויבים למימוש ההסכמים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר האוצר ישראל כץ מתנגד בתוקף לדרישת משרד הבריאות לשנות את כללי הלימוד בכיתות א-ב, כך שהלימודים יתקיימו בקפסולות או יחולקו למספר תלמידים מסוים בכל חצי שבוע.

"הניסיון של משרד הבריאות לשנות את כללי הלימוד בכיתות א-ב, בניגוד לסיכומים הקודמים שלפיהם נפתחה שנת הלימודים, ולדרוש תוספת 6 מיליארד ש"ח בנוסף על 4.2 מיליארד שכבר הוקצו למערכת החינוך לצרכי מוגנות, בהתאם לדרישות שר הבריאות ומערכת הבריאות – הוא בלתי סביר באופן קיצוני ודינו להדחות", כתב הבוקר כץ.

"דרישה זו אינה מגובה גם בשום מחקר אמיתי שמראה שיש שוני בהיקף התחלואה בין גילאי 6-0, שפועלים באופן רגיל, לבין גילאי 8-6".

"מעבר לכך, מערכת החינוך לדבריה אינה ערוכה להפעלה מיידית של שינוי מהסוג הזה ודורשת זמן הערכות של 5 שבועות מרגע אישור התקציב, דבר שמשמעותו דחייה של חודשיים נוספים בחזרת תלמידי כיתות א-ב ללימודים".

"גם מרכז השלטון המקומי מתנגד לשינוי וקורא לאפשר את חזרת כיתות א-ב ללימודים בהקדם בהתאם לכללים שנקבעו, וכך גם רוב חברי קבינט הקורונה".

"בתוך מספר ימים יתקבלו ממצאי התחלואה בקרב ילדי הגנים ואני מקווה שיאפשרו להחזיר מיד את תלמידי כיתות א-ב ממתכונת החצי-חצי ללימודים מלאים, כולל מערכת הצהרונים וההזנה".0 תגובות