מעבר לאתר המותאם

פזגז, אתכם תמיד בכל זמן ובכל מקום

עפר גדנקן No Comments on פזגז, אתכם תמיד בכל זמן ובכל מקום

לקוחות פזגז יכולים להיות רגועים גם בתקופה זו. ערים לא מעטות נחשבות לערים אדומות ואינן נכנסות לתוכנית ההדרגתית של יציאה מהסגר, מה שמותיר משפחות רבות מבולבלות מול התנהלות שגרתית בענייני היום יום. בחברת פזגז מבהירים כי החברה ממשיכה לתת שרות נרחב לכלל לקוחותיה ובכפוף להנחיות משרד הבריאות. בחודשים האחרונים צריכת הגז הולכת ועולה בהתמדה. ככל …

12:30
05.03.21
שלמה ריזל No Comments on ‏צרפת: מחבל חמוש בסכין ניסה לתקוף קונים במאפייה כשרה במארסיי – ונוטרל

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לקוחות פזגז יכולים להיות רגועים גם בתקופה זו. ערים לא מעטות נחשבות לערים אדומות ואינן נכנסות לתוכנית ההדרגתית של יציאה מהסגר, מה שמותיר משפחות רבות מבולבלות מול התנהלות שגרתית בענייני היום יום. בחברת פזגז מבהירים כי החברה ממשיכה לתת שרות נרחב לכלל לקוחותיה ובכפוף להנחיות משרד הבריאות.

בחודשים האחרונים צריכת הגז הולכת ועולה בהתמדה. ככל שיש יותר אנשים בבית – כך נדרשים יותר בישולים, תכנוני ארוחות גדולות ושימוש גבוה יותר בגז. לצד הצורך בהתקנות, בדיקות בטיחות שגרתיות, ישנם גם תיקונים או תקלות יום יומיות שהן חלק מהשגרה.

בחברת פזגז, החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת גז, הודיעו כבר בתחילת המגיפה כי הם מבינים שהצורך בשרותי החברה ובמוצריה הינו בסיסי וכך גם הצורך בנוכחות פעילה של הצוות המקצועי.

כחברה מובילת שוק, התגייסו ונערכו בפזגז בכל המישורים על מנת להמשיך ולתת שרות מצוין גם בימי המשבר והסטטוס נמשך עד היום. היקפי האספקה תוגברו לכל מרכזי האספקה של החברה, מוקד השרות הארצי חולק לשלוש קפסולות, מתוכן שתיים פיזיות והאחת לעבודה מהבית לצורך מתן שרות רציף גם בצרכי בידוד או חלילה מחלה, תוגברו מספר העמדות במתן שירות דיגיטלי וסופקו עשרות מחשבים ניידים לצורך גיבוי מערך השרות לעבודה מהבית. טכנאי ומחלקי הגז עובדים באופן רציף סביב השעון על מנת לתת את כל המענה הנדרש, תוך הקפדה מלאה על התו הסגול.

בחברת 'פזגז' ביקשו להבהיר כי נושא השרות והבטיחות של הלקוחות הנם מעל לכל וכי החברה פועלת במרץ בכדי שהלקוחות יוכלו להיות רגועים ולהמשיך בשגרה בביתם.0 תגובות