מעבר לאתר המותאם  שבע שנים להסתלקותו: עצרת תפילה לזכר מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל

  קלמן טלר No Comments on שבע שנים להסתלקותו: עצרת תפילה לזכר מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל

  עיריית ירושלים תקיים עצרת תפילה וסליחות בכותל המערבי בהשתפות נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה הגאון רבי שלום כהן וחברי מועצת חכמי התורה ובני משפחת מרן זיע"א 

  20:09
  21.06.21
  צבי טסלר No Comments on בשל התפרצויות קורונה: משרד הבריאות ממליץ לחסן ילדים מגיל 12

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שבע שנים לפטירתו של מאור ישראל, אביר הרועים, פוסק הדור מרן רבינו הגדול רבי עובדיה יוסף זיע"א, ביוזמת ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון, יתקיים שידור של עצרת סליחות ותפילות ביום ההילולא ביום שלישי ב' בחשוון תשפ"א בשעה 17:00 אחה"צ. העצרת תועבר בשידור חי מרחבת הכותל המערבי. 

  בעצרת ישתתפו מרנן ורבנן חברי מועצת חכמי התורה, פוסקי ומאורי הדור שליט"א ובראשם  מרן ראש הישיבה, נשיא מועצת חכמי התורה, הגאון הגדול חכם שלום כהן שליט"א בניו וחתניו הגאונים הגדולים ושר הפנים הפריפריה הנגב והגליל הרב אריה דרעי. וראש עיריית ירושלים מר משה ליאון. אל מעמד התפילה יתחברו דרך השידור החי, צאן מרעיתו של מרן עשרות אלפי תלמידי רשת 'בני יוסף', שיתפללו את תפילת תינוקות של בית רבן. 

  על פי הנחיות משרד הבריאות הציבור יוכל להשתתף בעצרת רק באמצעות האזנה לשידור החי של העצרת ולהצטרף לתפילה הגדולה באמירת הסליחות והתפילות ביחד עם גדולי ישראל שליט"א. התפילות והסליחות יקודשו למצב הנורא של המגיפה הקשה הפוקדת את ארץ ישראל ורבים חללים הפילה. והן קל כביר לא ימאס תפילת רבים ובזכות התפילות ובזכותו של מרן זיע"א, יחוס על עם ישראל ועל יושבי ארץ ישראל. 

  השידור החי יעובר ברדיו קול חי ובאתרי האינטרנט החרדיים המובילים.   0 תגובות