מעבר לאתר המותאם
  1

  גם בקורונה המתנדבים לא וויתרו על שמחת בית השואבה לחולים המאושפזים

  קלמן טלר 1 Comment on גם בקורונה המתנדבים לא וויתרו על שמחת בית השואבה לחולים המאושפזים

  מתנדבי ארגון 'עזר לחיים' החליטו השנה לעשות כל מאמץ על מנת להוציא לפועל את שמחת בית השואבה השנתית במרכז הרפואי 'שיבא תל השומר' בכפוף למגבלות משרד הבריאות והנחיות המרכז הרפואי

  22:55
  25.01.21
  בנצי לייזרוביץ No Comments on הסכנות בסגר: 2 אצבעות של ילד בן 3 נקטעו בביתו בביתר עילית

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הקורונה מגבילה את מספר הביקורים להם זוכים כלל המאושפזים בבית החולים. בעוד עיקר תשומת הלב הציבורית ממוקדת במחלקות הקורונה, ייתר החולים משלמים גם הם את מחיר ההגבלות.

  בדיוק לשם כך מתנדבי ארגון 'עזר לחיים' החליטו השנה לעשות כל מאמץ על מנת להוציא לפועל את שמחת בית השואבה השנתית במרכז הרפואי 'שיבא תל השומר' בכפוף למגבלות משרד הבריאות והנחיות המרכז הרפואי.

  מתנדבי הארגון בחרו מיקום בשטח פתוח בלב המרכז הרפואי שחלונות של רבים מהמחלקות משקיפים אלו, מה שמאפשר לחולים רבים להתבונן במופע השמחה בלי חשש לבריאותם חלילה ובלי לצאת מהחדר ולשכוח לשעה קלה מהטיפולים והתרופות ולפזז לקולות השמחה והריקוד של הזמרים בעלי המנגנים והמתנדבים.

  המתנדבים רקדו בהתאם למגבלות המחמירות לקול צלילי השירה המשמחת שהשמיעו הזמר דב פרידמן, ילד הפלא מוטי גרינבוים והנעימו בנגינתם בעלי המנגנים יהודה רושגולד ודוד קליגר. החולים שהאזינו לקולות השמחה שבקעו את חלונות המחלקות, נופפו בידיהם למתנדבים והודו להם על כך שהחזירו את החיוך לפניהם והביאו להם את שמחת החג לבית החולים.  1 תגובות

  מיין תגובות