מעבר לאתר המותאם
1

סקר עם תחילת השנה החדשה: נפתלי בנט פורץ את תקרת הזכוכית

איתי גדסי No Comments on סקר עם תחילת השנה החדשה: נפתלי בנט פורץ את תקרת הזכוכית

לראשונה נפתלי בנט מתייצב עם 20 מנדטים והופך את ימינה למפלגה השנייה בגודלה בישראל. הליכוד למרות ההישג ההיסטורי של ראש הממשלה לא מצליח להתרומם מעל ה-30 מנדטים. המפלגות החרדיות שומרות על כוחן

השר נפתלי בנט צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

סקר חדש של חברת "דיירקט פלוס" המתפרסם עם תחילת השנה החדשה, חושף את המגמות בפוליטיקה וחלוקת המושבים בכנסת נכון להיום. שר הביטחון לשעבר ממשיך להתייצב על מספר ה-20 מנדטים ופורץ לראשונה את גבולות מפלגת נישבה מגזרית והופך להיות מנהיג של המפלגה השנייה בגודלה בישראל.

גוש הימין חרדים מגדיל את כוחו דרמטית ועולה ל-66 מנדטים ללא ליברמן. גוש השמאל מתרסק ל-31 מנדטים. והערבים עם 14 מנדטים.

על פי הנתונים בנט מצליח להעביר מצביעים מיאיר לפיד ומהליכוד, הקהל הצעיר יותר מעדיף את המסרים של נפתלי בנט. ראש הממשלה למרות ההסכם השלום ההיסטורי עדיין לא מצליח למנף את ההישגים לקולות בקלפי כנראה על רקע משבר הקורונה.

יאיר לפיד נשאר עם 17 מנדטים. הרשימה המשותפת יורדת ל-14 מנדטים. ש"ס שומרת כל כוחה עם 9 מנדטים. אביגדור ליברמן עולה ל- 9 מנדטים. גנץ מתרסק עם כחול לבן ל- 8 מנדטים. יהדות התורה עם 7 מנדטים ומרץ עם 6 מנדטים. העבודה, דרך ארץ, הבית יהודי, עוצמה יהודית ואורלי לוי לא עוברות את אחוז החסימה.

 

המדגם נערך על ידי שלמה פילבר וצוריאל שרון באמצעות Direct Polls LTD, בתאריך ה- 16 בספטמבר 2020, באמצעות מערכת דיגיטלית בשילוב פאנל, בקרב 1,062 משיבים בוגרים (18+) בכלל האוכלוסייה בישראל. טעות הדגימה הסטטיסטית 4.1%+- בהסתברות של 95%.0 תגובות