מעבר לאתר המותאם

  אוקראינה לישראל: חסידי ברסלב לא יכנסו למדינה; אלקין: "חזרו לארץ"

  שלמה ריזל No Comments on אוקראינה לישראל: חסידי ברסלב לא יכנסו למדינה; אלקין: "חזרו לארץ"

  נשיא אוקראינה הודיע לראה|"מ כי מדינתו לא תסכים להכנסתם של חסידי ברסלב השוהים בגבול בלארוס אוקראינה כבר מספר ימים. השר אלקין: "אני קורא לאזרחינו לחזור לארץ ולהישמע להנחיות הבידוד בחזרתם"

  חסידי ברסלב שוהים בגבול בלארוס אוקראינה
  14:35
  08.12.21
  בנצי לייזרוביץ No Comments on השר לביטחון פנים על גל הפיגועים: "אנחנו עושים את המקסימום"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לאחר פניות שר הפנים אריה דרעי לנשיא אוקראינה לאפשר את כניסתם של חסידי ברסלב הממתינים בגבול בלארוס אוקראינה להיכנס למדינה לתפילות ראש השנה באומן, ואף לאחר פניית גורמים אמריקניים, אוקראינה הודיעה לרה"מ כי לא תקבל את חסידי ברסלב הממתינים בכניסה לאוקראינה.

  מהשר זאב אלקין נמסר: "למרות מאמצים רבים שנעשו כדי לסייע לישראלים שניסו להיכנס לאוקראינה דרך בלרוס או מולדובה הגיעה הבוקר תשובה סופית שלילית משלטונות אוקראינה. אוקראינים הודיעו שלא יאפשרו לא כניסה דרך מעברי גבול ולא שום משלחת מצומצמת. אני קורא לאזרחינו לחזור לארץ ולהישמע להנחיות הבידוד בחזרתם. שנה טובה".

  יש לציין כי אלפי חסידי ברסלב שוהים כעת בבלארוס, ובנוסף נקודת הגבול בין בלארוס לאוקראינה כבר מספר ימים בניסיון ללחוץ על השלטונות להיכנס למדינה. שגריר ישראל בבלארוס הגיע אל החסידים בגבול והציע להם הסעות לשדה התעופה על מנת שיחזרו לישראל לקראת החג אך הם סירבו.  0 תגובות