מעבר לאתר המותאם

  מבצע שנה חדשה לשינה עם גב חזק!

  עפר גדנקן No Comments on מבצע שנה חדשה לשינה עם גב חזק!

  רק בעמינח 4=1+1

  22:30
  25.01.22
  צבי טסלר No Comments on בושה: ישראל מספקת חיסונים לרשות הפלסטינית

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הבתים של כולם הולכים ומשנים צורה. אנשים רוצים להרגיש שיש להם תנאים נוחים וקלים לעבור את שגרת הקורונה – שתאריך התוקף שלה אינו נראה לעין. ענף ריהוט ושיפוץ הבית זוכה לעדנה בתקופה זו שכן אנשים מבינים את הצורך האמיתי של השקעה בפנים ולא בחוץ.

   

  מדדי הצרכנות משתנים בהתאמה ואנשים קונים יותר מוצרי נוחות לבית, משקיעים בריהוט שקודם פחות השקיעו בו והופכים את הבית לממלכה פרטית ונעימה לשהייה.

   

  לקראת חגי תשרי, אותם נעבור ככל הנראה בצל המשפחה הגרעינית, נרשמת עלייה בדרישה למזרנים איכותיים – כי בשנה החדשה דואגים למזרן איכותי שישרת אותנו נאמנה, שייתן לגוף מענה הולם וימנע נזקים אותם אפשר למנוע בהחלט. כיום לאיש אין ספק כי מזרן טוב הוא פקטור לשינה טובה וכן לשמירה על בריאות הגוף והנפש. אין כמו להגיע בסוף יום לשינה על מזרן שעושה ריסטרט אמיתי ולקום כמו חדשים. מעבר לאיכות החיים ולהפחתה בכאבי הגב, מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין יציבה של הגוף למצב הבריאותי. בהתאם לכך שיותר מחצי מהאוכלוסייה מקדישים לפחות 1/3 מחייהם לשינה, יש למזרן השפעה משמעותית.

  חברת עמינח רוצה להיות חלק בלתי נפרד מהשנה החדשה והטובה שלכם. בעקבות הצלחת המבצע בחג הפסח האחרון ולבקשת זוגות שטרם הספיקו ליהנות מההטבה, החליטה חברת עמינח להחזיר את המבצע המשתלם ביותר שלה: קונים 2 מזרני עמינח מסדרת פרמיום וקומפורט – ומקבלים 2 בסיסי מיטה מתנה!

   המוטיב המרכזי שמוביל את עמינח, הוא השקעה במחקר ופיתוח. פתרונות שינה ואירוח הם נושא שנחקר עשרות שנים. עמינח מחוברת לציבור החרדי ומלווה אותו לאורך נקודות הזמן, עם השירות הטוב ביותר ועם תשומת לב לעניינים החשובים ביותר, כמו בדיקות שעטנז מחמירות, כאשר כל העבודה היא בידיים יהודיות.

  פרגנו לעצמכם שנה חדשה טובה, רגועה והרבה יותר יציבה עם מזרני עמינח.  0 תגובות