מעבר לאתר המותאם
1

ח"כ הורוביץ דורש: לחשוף את כל ההסכמות מאחורי הסכמי הנורמליזציה

איתי גדסי No Comments on ח"כ הורוביץ דורש: לחשוף את כל ההסכמות מאחורי הסכמי הנורמליזציה

ח"כ ניצן הורוביץ דורש לחשוף את כל ההסכמות הגלויות והנסתרות מאחורי הסכמי הנורמליזציה ולהביא אותם לאישור הכנסת, לרבות עסקאות הנשק עם ארה"ב: "מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית לכן ראש הממשלה צריך לנהוג בשקיפות ולהביא לכנסת את כל הסיכומים שנעשו מאחורי הקלעים"

צילום: הדס פרוש / Flash90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורוביץ, דורש לחשוף את כל ההסכמים עם מדינות המפרץ, ולהביא אותם לאישור הכנסת, לרבות עסקאות הנשק עם ארה"ב.

לדברי ח"כ הורוביץ: "הויתור על הסיפוח פתח אופציות לישראל להדק את הקשרים עם מדינות המפרץ. היחסים עם בחריין הם צעד חיובי ומועיל לישראל. יחד עם זאת, שלום אמיתי שיציל חיים, ויפתור באופן אמיתי את הסיכסוך הערבי ישראלי צריך לעשות עם הפלסטינים".

כמו כן, דורש הורוביץ, לחשוף את כל ההסכמות הגלויות והנסתרות מאחורי הסכמי הנורמליזציה ולהביא אותם לאישור הכנסת, לרבות עסקאות הנשק עם ארה"ב: "מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית לכן ראש הממשלה צריך לנהוג בשקיפות ולהביא לכנסת את כל הסיכומים שנעשו מאחורי הקלעים. שקריו של נתניהו בעניין מכירת המטוסים המתקדמים לאמירויות נחשפו לעין כל. כעת יש לחשוף את ההסכמים, ולקיים תהליך מסודר של פיקוח פרלמנטרי".0 תגובות