מעבר לאתר המותאם
1

מכניסי רחמים: מרן חכם שלום ערך תפילה מיוחדת לרפואת היתומה • צפו

ישראל רובין No Comments on מכניסי רחמים: מרן חכם שלום ערך תפילה מיוחדת לרפואת היתומה • צפו

מרגש: נשיא מועצת חכמי התורה ערך בדמעות שליש מי שברך ליתומה הפצועה הקשה מהתאונה הטרגית בנתיבות | היוזמה לתקיעה אחידה בראש השנה לביטול הגזירות הקשות

14:00
27.09.20
דוד קליגר No Comments on כעת בשידור: תפילות יום כיפור בהפקה היסטורית בלעדית • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מאורע מיוחד ויוצא דופן התרחש במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן. למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה נכנס מייסד ארגון הרבנים 'בנועם' הרב ישראל מאיר ריאני לקבל את ברכתו ועצתו של מרן ראש הישיבה.

שעות אחדות לפני כניסתם התבשרו הנוכחים על פטירתה בתאונה הטרגית של הגב' שטרית מנתיבות, רעייתו של הרב מאיר שיטרית מהרבנים החשובים של ארגון 'בנועם' באזור הדרום.

הרב ריאני סיפר על המאורע הקשה לנשיא מועצת החכמים, שהתקשה להסתיר את צערו לנוכח הטרגדיה הקשה שפקדה את המשפחה. לאחר שהתברר שהבת היתומה הטרייה, נמצאת במצב קשה בבית החולים, ערך מרן ראש הישיבה תפילה מיוחדת לרפואתה, שכל הנוכחים מצטרפים לתפילה בדמעות ומייחלים לבריאות השלימה של הנערה הצעירה, שעדיין לא יודעת דבר על מותה של אמא בתאונה הטרגית.

בתוך כך, בארגון הרבנים 'בנועם' בשיתוף תנועת 'אל המעיין' עמלים בימים אלו, על המיזם של תקיעת שופר אחידה בכל הארץ, במסגרתו בשעה 11:00 בבוקר ביום השני של ראש השנה, יצאו המוני בעלי תקיעה למרפסות ולרוחבה של עיר, וישמיעו את תקיעת השופר לזכות את כל אלו שבגין מגיפת הקורונה לא יוכלו השנה לזכות לשמוע קול שופר בבית הכנסת. המיזם זכה לתמיכתם של רבנים חשובים, שיצאו מגדרם בתמיכה במיזם וקראו להכשיר בעלי תקיעה שיוכלו להשתתף ביוזמה המבורכת.0 תגובות