מעבר לאתר המותאם  השרה רגב פנתה לשר כץ: למנוע פגיעה בעובדי נמל אשדוד במהלך ההפרטה

  עמית דניאל No Comments on השרה רגב פנתה לשר כץ: למנוע פגיעה בעובדי נמל אשדוד במהלך ההפרטה

  שרת התחבורה רגב פנתה לשר האוצר כץ ודרשה ממנו לאשר מתווה חדש לרפורמה בנמל אשדוד, במטרה שלא לפגוע בעובדי הנמל. יושב ראש ההסתדרות הלאומית ברך על כך: "לצד הרפורמות והגברת הפיריון, המדינה חייבת לשמר את השליטה והפיקוח בנמל שהינו נכס מנכסיה החשובים של המדינה"

  נמל אשדוד צילום: פאבל טולצינסקי

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שרת התחבורה מירי רגב פנתה לשר האוצר ישראל כץ בדרישה לאשר מתווה חדש לרפורמה בנמל אשדוד בכל הקשור להפרטת רציפים 24-25 המשמשים כיום לבניית הנמל החדש. זאת, במטרה שלא לפגוע בעובדי הנמל.

  יושב ראש ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי ברך את השרה רגב על עמדתה הנחרצת ופנייתה לשר האוצר ואמר כי "כלכלת העולם והמשק הישראלי בפרט נמצאים בתקופה מאתגרת ונכונות לנו שנים של שיקום ודאגה יתרה למשק הישראלי ולעובדים אשר העניקו את מיטב שנותיהם לעשייה בנמל, תוך עבודה סיזיפית ומקצועית לאורך השנים בנמל אשדוד".

  "לצד הרפורמות והגברת הפיריון, המדינה חייבת לשמר את השליטה והפיקוח בנמל שהינו נכס מנכסיה החשובים של המדינה", הוסיף שמחי.

  לדבריו "כניסה של מפעיל שלישי לנמל תייצר כאוס, איבוד שליטה של המדינה על שערי הכניסה הימיים ובהכרח פגיעה בעובדים".

  מארגון עובדי הנמלים בהסתדרות הלאומית נמסר: "אנו מברכים את שרת התחבורה אשר שמה לנגד עינייה את השמירה על נכסיה החשובים של המדינה, לצד שמירה על זכויות העובדים. עובדי נמל אשדוד נכונים להמשיך ולהשקיע 24/7 למען פריון הנמל והמדינה ובמיוחד בתקופה המאתגרת בימים אלו. בכל תקופה, קשה או קלה אנו נרתמים ודואגים ששערי המדינה ישארו פתוחים ויעילים לטובת כלכלת ישראל".  0 תגובות