מעבר לאתר המותאם
1

סמוטריץ': "חייבים הנחיה מחייבת לרשויות לפתוח מבני ציבור לתפילות"

אסתי פלד No Comments on סמוטריץ': "חייבים הנחיה מחייבת לרשויות לפתוח מבני ציבור לתפילות"

ח"כ בצלאל סמוטריץ' בריאיון ל'מהדורה המרכזית' תוקף את התנהלות הממשלה להיערכות שאיננה קיימת לחגי תשרי, התפילות, אירוח, בעלי תקיעה, שווקי ארבעת המינים והטיסות לאומן, "חוסר הוודאות הוא זלזול בצרכי הציבור הדתי"

21:59
29.10.20
אסתי פלד No Comments on ליצמן: "מקווה שהיועמ"ש יסגור לי את התיק ללא אשמה"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ בצלאל סמוטריץ' התראיין הערב (ראשון) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת מני גרא שוורץ ותקף את חוסר ההחלטיות בהחלטות הממשלה, "המתפללים בחגים אין להם שמץ של מושג מה הולך לקרות? הגבאים לא יודעים כמה מתפללים יאשרו? כמה בעלי תקיעה צריך להכין. צריך לרכז את המועצות הדתיות לאסוף את הגבאים, איך מחלקים כיתות בבתי בפר לתפילה? יש כאן אירוע וצריך להיערך אליו. כולם יודעים מתי ראש השנה מגיע וצריך להיערך לכך".

אני לא דואג ליהודים הדתיים והחרדים הם בסוף יסתדרו אומר סמוטריץ' ומבהיר, "אני דואג לקהל החילוני שאולי הוא מגיע בפעם היחידה השנה וצריך לדאוג להם למנייני תפילה. גם סוכות והקפות שניות צריך לדאוג להכל. צריך לתת תקציב ולהבטיח לציבור הדתי ולהסביר להם איך נחגוג את הימים הנוראים והחגים".

על הנסיעה לאומן אומר סמוטריץ', "אני רואה את מסירות הנפש של חסידי ברסלב, גם את מסירות הנפש של בני משפחתם שיסעו להיטען רוחנית פעם בשנה, שבו איתם תדברו איתם תנו פתרונות תגיעו להבנות. אבל הם לא מתעסקים ואז שולחים אותם לטוס לקייב ולהיתקע שם בשדות התעופה".

 

 0 תגובות