מעבר לאתר המותאם  החיסון הישראלי לקורונה: 86 מיליון לתוכנית הניסויים

  איתי גדסי No Comments on החיסון הישראלי לקורונה: 86 מיליון לתוכנית הניסויים

  שר האוצר ושר הביטחון סיכמו על העברת 86 מיליון שקלים, לתוכנית הניסויים של החיסון הישראלי לקורונה שפיתחו מדעני המכון הביולוגי. תחילת הניסויים על בני אדם יחלו לאחר החגים

  שר האוצר ישראל כץ צילום: פלאש 90
  13:20
  17.10.21
  ישראל נח חסידים No Comments on עצרת מספד לרגל השבעה לגאון הרב ישראל אליקים שלזינגר זצ"ל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  לקראתשלקראת תחילת ניסוי חיסון הקורונה על בני אדם, ניסוי שיחל לאחר החגים, שרהאוצר ישראל ושר הביטחון בני גנץ סיכמו היום (חמישי) על הקצאת 86 מיליון שקלים עבור חיזוק פעילות המכון הביולוגי הנוגעת לחיסון והנוגדן המפותחים בקורונה.

  התקציב יועבר בעקבות הצגת תכניות המכון על ידי הדרגים המקצועיים במשרד הביטחון לדרגים המקצועיים במשרד האוצר, כאשר עיקרו נועד לממן את תכנית הניסויים שאמורה להתחיל אחרי חגי תשרי.

  שר האוצר ישראל כ״ץ  אמר לאחר ההחלטה:  "סיכמנו היום על הקצאת 86 מיליון שקלים למכון הביולוגי כדי לאפשר התקדמות עם שלבי פיתוח החיסון והנוגדן לנגיף הקורונה. אמשיך לפעול למען אזרחי ישראל ופיתוח הכלכלה ולאפשר את המשך עבודת המכון הביולוגי על מנת שיוכלו להתקדם בפיתוח החיסון״.

  שר הביטחון בני גנץ אמר: "המכון הביולוגי עוסק בימים אלו במשימה לאומית מצילת חיים, ומחובתנו לאפשר לו את האמצעים לכך. חוקרי המכון כולם שהתגייסו למאמץ, עובדים מסביב לשעון בכדי לקדם פיתוח חיסון  בזמן המהיר ביותר ואני מברך על המשך התמיכה החשובה של משרד האוצר והממשלה כולה בתוכניות המכון".  0 תגובות